Misja i cele

Do kogo skierowany jest portal j-a-k.pl? Jeżeli często w swoim życiu zadajesz sobie pytanie „jak?” to istnieje duże prawdopodobieństwo że właśnie do Ciebie!

Naszą misją jest odpowiadanie na pytania, jakie stawiają sobie internauci, ale nie zawsze mają śmiałość zadać je głośno. Dzięki naszemu portalowi nie będą już musieli szukać odpowiedzi; to odpowiedzi same przyjdą do nich. Nie ma dla nas zbyt trudnych ani zbyt dziwnych tematów. Od najbardziej trywialnych, zdawałoby się, pytań do tych najoryginalniejszych i najmniej spodziewanych, nie ma takiego, na które nie znaleźlibyśmy odpowiedzi i nie dostarczyli jej naszym czytelnikom. J-a-k.pl nie boi się dotrzeć do najgłębszych tajemnic, jakie stoją za otaczającymi nas na codzień zjawiskami. Okazuje się, że wszystko może kryć wyjątkowo ciekawą genezę. Naszym celem jest udowodnić czytelnikom, że świat skrywa wiele tajemnic, które warto odkrywać, oraz że nie ma pytań bez odpowiedzi.

J-a-k.pl dostarczy odpowiedzi na najbardziej skryte pytania i ukaże kulisy powstawania każdej, nawet najbardziej niepozorne rzeczy. Zostań z nami na dłużej, a na pewno się nie zawiedziesz!