Czy można uzyskać odszkodowanie za słupy energetyczne na polu?

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Czy można uzyskać odszkodowanie za słupy energetyczne na polu?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Odszkodowania z tytułu ustawionych słupów energetycznych nie zawsze mogą zostać zrealizowane. Zależy to od tego jakie zapisy zostały uwzględnione w Księdze Wieczystej. Jeśli w Księdze Wieczystej nie została określona służebności przesyłu dla danej nieruchomości wówczas jej właściciel może starać się o otrzymanie odszkodowania za postawiony słup energetyczny. Co więcej na działce nie musi znajdować się sam słup energetyczny, gdyż może być to również linia energetyczna. To także jest wystarczającym powodem, aby właściciel mógł starać się o odszkodowanie.

Odszkodowanie na rzecz właściciela nieruchomości

Właściciele nieruchomości chcąc starać się o odszkodowanie z tytułu postawionego na ich działce lub polu słupie energetycznym powinni skorzystać z fachowych porad prawnych. Wówczas istnieją prawne możliwości uzyskania odszkodowania. Tym samym warto skorzystać z oferty dostępnej na stronie https://www.nihil-obstat.pl/odszkodowania-za-slupy-linie-energetyczne-wysokiego-napiecia-gazociag/. Fachowa pomoc i profesjonalne podejście do klienta dają ogromne szanse na utrzymanie odpowiednej kwoty odszkodowania z tytułu słupów energetycznych. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie maszyny używane są powszechnie w ramach automatyzacji pracy w przemyśle?
Jakie maszyny używane są powszechnie w ramach automatyzacji pracy w przemyśle?
We współczesnym przemyśle niezwykle ważną rolę odgrywa efektywność produkcji oraz zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych dóbr. Dzięki zadbaniu o te kwestie […]
Polecamy