Co powinna zawierać dobra strona internetowa?

Biznes i finanse
j-a-k
Co powinna zawierać dobra strona internetowa?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Dobra strona internetowa to strona która pozwala jej użytkownikowi na łatwe odnalezienie interesujących go treści. Powinna ona zawierać bardzo czytelne elementy nawigacyjne prowadzące użytkownika serwisu wyznaczoną przez projektanta serwisu ścieżką. Jednocześnie dobra strona internetowa to strona która spełnia wymagania współczesnego projektowania stron internetowych (sprawdź: strony internetowe Rzeszów). Dotyczy to przede wszystkim dobrej prezentacji strony na każdym urządzeniu.

Niezależnie od używanego systemu operacyjnego oraz od wykorzystywanej wielkości ekranu strona powinna właściwie się renderować w przeglądarce klienta. Współcześnie projektowane strony starają się dopasować do rozdzielczości urządzenia. Mówimy tutaj o responsywnych stronach internetowych. Są to serwisy pozwalające na swobodny dostęp do ich treści niezależnie od wykorzystywanego urządzenia końcowego. Strona taka będzie tak samo dobrze wyglądała na komputerze stacjonarnym jaki na laptopie oraz telefonie komórkowym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Opieka domowa czy dom seniora?
Opieka domowa czy dom seniora?
Nie da się ukryć, że opieka nad seniorem, który boryka się z różnymi przypadłościami podeszłego wieku oraz chorobami, które przyczyniają […]
Polecamy