Dekoloryzacja włosów – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób życia i styl
j-a-k
Dekoloryzacja włosów – co trzeba o niej wiedzieć?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele kobiet często wprowadza zmiany do swojego wizerunku, farbując włosy. Niestety nie zawsze modyfikacja jest zgodna z naszymi oczekiwaniami. W takiej sytuacji każda z nas chciałaby przywrócić włosom dawną barwę. Warto zatem dowiedzieć się czegoś więcej o zabiegu dekoloryzacji.

Rezultat zależny od koloru włosów

Metamorfozy nie zawsze są udane. Na szczęście obecnie istnieje sporo sposobów na powrót do dawnego wyglądu. Jednym z nich jest zabieg dekoloryzacji włosów. Polega on na usunięciu ze struktury włosa użytej w trakcie koloryzacji farby, co skutkuje przywróceniem poprzedniego odcienia. Istotną kwestią jest jednak wpływ koloru fryzury na efekt przeprowadzonego zabiegu. Im ciemniejsza jej barwa tym dekoloryzacja wymaga więcej czasu. Przykładowo przejście z czarnych włosów do blondu niekiedy zajmuje nawet kilka miesięcy. Zabieg dekoloryzacji można przeprowadzić we własnym domu, niemniej najlepszą opcją jest skorzystanie z usług profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Specjalista ma bowiem odpowiednie produkty oraz wiedzę, dzięki czemu właściwie zajmie się naszymi włosami. Jeśli więc szukamy miejsca, gdzie oferowana jest dekoloryzacja włosów cena Poznań, stanowi idealne miejsce. W stolicy wielkopolski z łatwością znajdziemy punkty, w których bezpiecznie wykonamy zabieg.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak dbać o wygląd swojego psa?
Jak dbać o wygląd swojego psa?
Posiadanie czworonoga, jest ogromną odpowiedzialnością. Właściciele psów zobowiązani są do dbania o swoich pupili, tak, aby niczego im nie brakowało. […]
Polecamy