Rodzaje przewodów i ich zastosowanie

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Rodzaje przewodów i ich zastosowanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W sklepie AVT w kategorii Przewody na https://sklep.avt.pl/category/przewody znajdziesz ogromny wybór kabli przeznaczonych do różnych celów. Dostępne są m.in. przewody do sprzętu pomiarowego charakteryzujące się różnym przekrojem i typem izolacji, a także przewody koncentryczne wykorzystywane m.in. do przesyłu sygnału audio i wideo. W sklepie można również znaleźć przewody głośnikowe o różnym przekroju i kolorze izolacji. Ponadto oferowane są kable montażowe LgY z niezwykle giętką, wielodrutową żyłą miedzianą z możliwością indywidualnego dostosowania długości. W kategorii Przewody dostępne są kable mikrofonowe, przewody telefoniczne i alarmowe, kable zasilające i wiele innych. Bez względu na to, jakich przewodów poszukujesz, znajdziesz je w sklepie AVT. Jeżeli masz wątpliwości związane z wyborem konkretnego przewodu, skontaktuj się z doradcą. Specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania.

Co warto wiedzieć o programatorach?

Programatory przydają się m.in. do zarządzania mikrokontrolerami. W ofercie sklepu można znaleźć modele współpracujące z portem USB, które mogą być wykorzystywane przez osoby używające do pracy komputera. Dzięki programatorowi możemy zaimplementować oprogramowanie do minkrokontrolera. W ofercie sklepu dostępne są również uniwersalne adaptery zwiększające możliwości adaptera, minimoduły, izolatory, a także programatory procesorów. W AVT można kupić zarówno w pełni zmontowane programatory, jak i zestawy do samodzielnego montażu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wyglądają zajęcia w przedszkolu muzycznym?
Jak wyglądają zajęcia w przedszkolu muzycznym?
Podstawa MEN urozmaicana o zajęcia artystyczne Same zajęcia w przedszkolu muzycznym nie różnią się wiele od tych realizowanych w tradycyjnych […]
Polecamy