Rodzaje przewodów i ich zastosowanie

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Rodzaje przewodów i ich zastosowanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W sklepie AVT w kategorii Przewody na https://sklep.avt.pl/category/przewody znajdziesz ogromny wybór kabli przeznaczonych do różnych celów. Dostępne są m.in. przewody do sprzętu pomiarowego charakteryzujące się różnym przekrojem i typem izolacji, a także przewody koncentryczne wykorzystywane m.in. do przesyłu sygnału audio i wideo. W sklepie można również znaleźć przewody głośnikowe o różnym przekroju i kolorze izolacji. Ponadto oferowane są kable montażowe LgY z niezwykle giętką, wielodrutową żyłą miedzianą z możliwością indywidualnego dostosowania długości. W kategorii Przewody dostępne są kable mikrofonowe, przewody telefoniczne i alarmowe, kable zasilające i wiele innych. Bez względu na to, jakich przewodów poszukujesz, znajdziesz je w sklepie AVT. Jeżeli masz wątpliwości związane z wyborem konkretnego przewodu, skontaktuj się z doradcą. Specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania.

Co warto wiedzieć o programatorach?

Programatory przydają się m.in. do zarządzania mikrokontrolerami. W ofercie sklepu można znaleźć modele współpracujące z portem USB, które mogą być wykorzystywane przez osoby używające do pracy komputera. Dzięki programatorowi możemy zaimplementować oprogramowanie do minkrokontrolera. W ofercie sklepu dostępne są również uniwersalne adaptery zwiększające możliwości adaptera, minimoduły, izolatory, a także programatory procesorów. W AVT można kupić zarówno w pełni zmontowane programatory, jak i zestawy do samodzielnego montażu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie książki wybierać do nauki angielskiego dla dziecka?
Jakie książki wybierać do nauki angielskiego dla dziecka?
Wybór podręcznika do nauki języka angielskiego powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i kompetencji językowych danej osoby. W przypadku dzieci, […]
Polecamy