Jak w krótkim czasie zyskać szczupłą sylwetkę?

Wypoczynek
j-a-k
Jak w krótkim czasie zyskać szczupłą sylwetkę?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Uzyskanie szczupłej sylwetki zależy od dwóch czynników. Trzeba połączyć zdrową dietę z aktywnością fizyczną. Przy dobrym skomponowaniu posiłków i treningów można zrzucić kilogramy w zaledwie kilka dni. Jak uzyskać szczupłą sylwetkę w jak najkrótszym czasie? 

Intensywny wysiłek fizyczny  

Zbędne kilogramy najlepiej zrzucić poprzez intensywny wysiłek fizyczny. Wybór sportu jest uzależniony od indywidualnych preferencji. Przy braku pomysłu na trening warto skorzystać z porad trenera personalnego ze strony https://impulsetraining.pl/studio/wroclaw/. Pomoże on nie tylko ustalić całotygodniowy plan, ale dobierze również dietę. Przy spalaniu tkanki tłuszczowej warto uprawiać trening kardio, czyli biegać, jeździć na rowerze albo uprawiać aerobik. Zamiast długich dystansów polecane są raczej interwały. Dodać należy do tego solidny trening siłowy, który poprawi sylwetkę. 

Odpowiednio ułożona dieta

Wysiłek fizyczny nic nie da, jeśli nie będzie połączony ze zdrową dietą. W pierwszej kolejności trzeba wyeliminować zbędne cukry w diecie. Należy unikać niezdrowych przekąsek i słodkich napojów. Warto też ograniczać tłuszcz, ale nie całkowicie – pełni on parę istotnych funkcji w organizmie. Posiłki powinny być odpowiednio zbilansowane. Warto spróbować dziesiątek diet, które ustalane są przez zawodowych dietetyków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie korzyści dla organizmu przyniesie odpowiednia suplementacja?
Jakie korzyści dla organizmu przyniesie odpowiednia suplementacja?
Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że aktywny styl życia i prawidłowa dieta mają mają związek ze zdrowiem […]
Polecamy