Jak zorganizować atrakcyjną konferencję lub szkolenie?

Biznes i finanse
j-a-k
Jak zorganizować atrakcyjną konferencję lub szkolenie?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Organizacja firmowych szkoleń, bankietów czy konferencji wiąże się z wieloma drobiazgowymi przygotowaniami. Obejmują one nie tylko program biznesowy takiego wydarzenia, ale i zadbanie o odpowiednie posiłki, obiady czy kawę dla jego uczestników.

Jak wybrać dobry catering na konferencję?

Przygotowanie atrakcyjnej konferencji firmowej jest zawsze powiązane z wyborem odpowiedniej firmy cateringowej, która odciąży prelegentów od konieczności zapewnienia gościom jedzenia i przekąsek. Przy wyborze takiej firmy warto kierować się jej doświadczeniem w obsłudze szkoleń pod kątem żywienia, ceną za usługi i jakością serwowanego menu. Firmy cateringowe, jak np. http://www.timcatering.pl mają duże doświadczenie w opracowaniu takiej obsługi, która zapewni jednocześnie kawę i ciastka na czas przerw w wykładach prelegentów, jak i podania gościom obiadu w ściśle określonej przez organizatora porze. Odpowiedni catering jest często długo wspominany przez uczestników szkolenia, więc żeby dobrego efektu całego wydarzenia nie zepsuła kwestia słabego smaku jedzenia, warto tutaj dokładnie przemyśleć menu wraz z wybraną firmą cateringową.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak objawiają się problemy z tarczycą – do jakiego lekarza należy się udać?
Jak objawiają się problemy z tarczycą – do jakiego lekarza należy się udać?
Problemy z tarczycą mogą długo nie dawać żadnych objawów, ale zaburzenia w tym obszarze mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. […]
Polecamy