Ogród – w jaki sposób go zaaranżować?

Dom i ogrodnictwo
j-a-k
Ogród – w jaki sposób go zaaranżować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosna to najlepszy moment na odświeżenie lub zaaranżowanie od podstaw ogrodu. Jest mnóstwo ciekawych rozwiązań, które sprawią, że nawet niewielki przydomowy zakątek stanie się cudownym azylem oraz perfekcyjnym miejscem relaksu po pracy. Wystarczą wygodne meble, stolik kawowy i kilka efektownych nasadzeń, by działka wyglądała niczym stylowy, tajemniczy ogród. Doskonałą inspiracją dla osób niemających czasu na pielenie oraz odchwaszczanie mogą być donice. Piękne osłonki różnych wielkości kupimy pod tym adresem internetowym https://donice-zadora.pl/. Miłośnicy nowoczesności, ale także klasyki znajdą coś ciekawego dla siebie.

Jak dopasować donice do ogrodu

Betonowe, z tworzywa sztucznego, czy drewniane – wszystkie donice pięknie prezentują się w naturalnej przestrzeni. Zastosowanie takich sporych rozmiarów pojemników da nam możliwość przeniesienia rabat kwiatowych np. na taras. Dzięki temu przyozdobimy wspaniale naszą ogrodową jadalnię, kącik wypoczynkowy, jak również wejście do domu. Musimy jednak pamiętać, by dostosować model donic do architektonicznego stylu bryły budynku. Wersje betonowe będą pięknie współgrać z nowoczesnym minimalizmem, donice świecące ładnie rozświetlą otoczenie budynku klasycznego, a włókno szklane w prostym wydaniu zda egzamin nawet na działce o nieco rustykalnym charakterze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Nauka jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych – jakie kroki należy podjąć?
Nauka jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych – jakie kroki należy podjąć?
Sporty zimowe cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Oczywiście jeżeli mowa o nieletnich, to głównie […]
Polecamy