Aquaphor Morion + Alkalizator Aquafilter AIFIR-200

Dom i ogrodnictwo
j-a-k
Aquaphor Morion + Alkalizator Aquafilter AIFIR-200
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Oferujemy Państwu nowoczesny, kompaktowy filtr odwróconej osmozy klasy premium z mineralizacją i alkalizacją wody. Urządzenie stanowi połączenie nowej technologii filtracji z alkalizacją wody. Woda z odwróconej osmozy bogata jest w minerały oraz przeciwutleniacze. Gratis dołączamy – wart 105 zł – wkład alkalizujący i jonizujący wodę – Aquafilter AIFIR-200. Zastąpi więc jonizatory wody.

System Aquaphor Morion

Dlaczego warto zainteresować się tym filtrem do wody? Aquaphor Morion wraz z wkładem alkalizującym AIFIR-200 to nieodzowny element wyposażenia każdej, nowoczesnej kuchni. Dzięki zastosowanemu na ostatnim etapie filtracji i wkładowi alkalizującemu Aquafilter AIFIR-200 woda staje się wodą „żywą” o cechach alkalicznej, osiągając:

  • podwyższone pH – zwiększa się zawartość pierwiastków alkalicznych w wodzie, takich jak wapń, potas, magnez, sód,
  • regularną strukturę – przekłada się na mniejsze klastry i łatwiejszą absorpcję przefiltrowanej wody przez organizm,
  • obniżony potencjał Redox (nawet do -100mV) i właściwości przeciwutleniające – sprawia, że do organizmu dostarczana jest większa ilości tlenu, a przy tym następuje eliminacja wolnych rodników, poprawa równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. Wkład wzbogaca wodę w pierwiastki mineralne, które zostały utracone podczas filtracji osmotycznej, co znacząco podnosi jakość wody.

Troska o własne zdrowie oraz swojej rodziny

Wiele chorób powstaje z powodu naruszenia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, czego skutkiem staje się zakwaszenie organizmu. Ten stara się usunąć kwasy nagromadzone podczas przemiany materii. Organizm można wspomóc w tym procesie poprzez picie przefiltrowanej wody i dostarczanie niezbędnej ilości minerałów alkalicznych, takich jak potas, sód, wapno i magnez.

System Morion polecamy rodzinom z małymi dziećmi. Woda, która poprzez filtr Morion zostaje poddana odwróconej osmozie, jest zmiękczona i oczyszczona z bakterii oraz szkodliwych związków (m.in. chloru wysuszającego skórę). Dzięki tym właściwościom doskonale sprawdzi się jako woda przeznaczona do kąpieli noworodków i niemowląt. Ze względu, że nie powoduje przesuszenia skóry, z powodzeniem na bok można odstawić wszelkie kosmetyki nawilżające skórę, oszczędzając czas przeznaczony na dodatkową pielęgnację, a także pieniądze.

Podobnie można zrezygnować z chusteczek nawilżających do oczyszczania skóry niemowlęcej. Przefiltrowana woda doskonale usunie zabrudzenia, nie powodując przesuszenia delikatnej cery maluszka. Ponadto taka woda może być wykorzystywana do przygotowywania posiłków dla dzieci już od najmłodszych lat. Można ją stosować także do żelazka, akwarium oraz mycia szyb.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na co zwracać uwagę przy szukaniu biura na wynajem?
Na co zwracać uwagę przy szukaniu biura na wynajem?
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to duże wyzwanie, zwłaszcza pod względem logistycznym. Bardzo często firma, która do tej pory była niewielkim […]
Polecamy