Co świadczy o tym, że ekogroszek jest eko?

Dom i ogrodnictwo
j-a-k
Co świadczy o tym, że ekogroszek jest eko?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ekogroszek jest produktem długiego procesu rozwoju. Stworzyliśmy własną linię produkcyjną i opracowaliśmy innowacyjną technologię, aby każdy etap produkcji był przyjazny dla środowiska.

Taki ekogroszek jest wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu i biodegradowalnego plastiku, co oznacza, że może być łatwo kompostowany. Ekogroszek może być używany jako alternatywa dla zwykłych plastikowych toreb, które nie ulegają biodegradacji.

Ekogroszek jest w 100% biopochodny i bardziej zrównoważony niż inne produkty jednorazowego użytku. Została przetestowana przez niezależne laboratoria, które nie znalazły w niej żadnych szkodliwych chemikaliów ani substancji.

Główne cechy świadczące o ekologiczności ekogroszku

Naturalność

Wykonany ze skrobi grochu, tego samego składnika używanego przez rolników od wieków do stworzenia naturalnego suplementu diety dla zwierząt.

Bezpieczeństwo

Ekogroszek jest bezpiecznie stosowany w paszach dla zwierząt od ponad sześciu lat, bez odnotowanych negatywnych skutków dla zwierząt gospodarskich lub środowiska.

Skuteczność

Udowodniono, że ekogroszek zmniejsza emisję metanu o 40-90% u przeżuwaczy, jednocześnie zwiększając strawność i redukując amoniak i wydalanie azotu do zasobów wodnych.

Z tego typu względów warto rozważyć zakup takiego produktu jak ekogroszek Wrocław posiada wiele sprawdzonych punktów, w których można go nabyć po rozsądnej cenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy dom z drewna okaże się najlepszym rozwiązaniem?
Kiedy dom z drewna okaże się najlepszym rozwiązaniem?
Domki drewniane są ładne, efektowne, sprzyjają naturze, a proces ich powstawania jest zdecydowanie krótszy niż wersji murowanych. Wadą takich konstrukcji […]
Polecamy