Czy geometryczne wzory tkanin są nadal w modzie?

Dom i ogrodnictwo
j-a-k
Czy geometryczne wzory tkanin są nadal w modzie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Różnego rodzaju tekstylia to przede wszystkim domena salonów. To właśnie pokoje dzienne uzupełniane są dodatkami z tkanin o wielu wzorach i kolorach. Zasłony, poduszki, koce, dywany, obrusy oraz inne mniejsze elementy składają się na niepowtarzalny klimat wnętrza. Nie bez znaczenia jest więc ich design. Na co stawiać? Wybrać to, co jest modne, to co pasuje najlepiej, czy to co się najbardziej podoba? Idealnym rozwiązaniem będzie połączenie wszystkiego i sięgnięcie po niepowtarzalne tkaniny geometryczne.

Worek kształtów

Tkaniny geometryczne wciąż są w modzie. Ich popularność utrzymuje się na wysokim poziomie już od wielu lat. Fenomen ten dotyczy przede wszystkim klasycznych wzorów. Prosta jodełka, grochy, czy krata mają zawsze swoje miejsce w modzie wnętrzarskiej. Zmienia się tylko ich interpretacja i kolorystyka. Natomiast odświeżane są nieregularne kształty.

Geometryczne tkaniny dają szerokie pole do popisu, gdyż ich projektanci mogą się bawić w prawdziwych konstruktorów. Powstają z tego małe dzieła sztuki, które wiesza się później na oknach, kładzie na podłodze lub ścieli się nimi stół. Wystarczy spojrzeć na stronę: https://www.tekstylialand.pl/geometria-c-30_214.html, aby zobaczyć tę różnorodność.

Obecnie królują radosne, żywe barwy. To sposób na dodanie wnętrzom pozytywnej energii, z której samemu się później czerpie. Tekstylia o geometrycznych wzorach pozwalają aranżującemu na małe szaleństwo, w postaci próby połączenia ze sobą różnych motywów. Grochy na zasłonach i duża krata na dywanie także mogą wyglądać dobrze, gdy ich barwy będą spójne. Jedyne, co trzeba to zrobić, to spróbować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym są suplementy i które szczególnie warto przyjmować?
Czym są suplementy i które szczególnie warto przyjmować?
Zbilansowana dieta ma swój duży udział w prawidłowym funkcjonowaniu różnych procesów życiowych. W ostatnich latach zdrowe odżywianie, suplementacja oraz aktywność […]
Polecamy