Na czym polega cyfrowa analiza skóry?

Skóra każdej osoby wymaga odmiennej pielęgnacji. Coś, co sprawdziło się u koleżanki, nie zawsze musi być dobre dla nas. Znając swój typ, można dobrać skuteczną terapię, która przyniesie świetne efekty. Nowoczesna technologia pozwala dokładnie zbadać stan naszej cery szybko i niedrogo.

Wiedza kluczem do piękna

Badanie przeprowadzane jest za pomocą analizera SDS. Jest to zaawansowane urządzenie, które cechuje szeroki zakres działania. Pozwala sprawdzić m.in. strukturę skóry, wielkość porów i zmarszczek, zmiany naczyniowe, przebarwienia, proces natłuszczenia oraz złuszczenia, a także nawilżenie w strefie T i U. Informacje te są niezwykle pomocne przy doborze odpowiednich kosmetyków, a także wybraniu zabiegów.

Niektóre osoby unikają salonów urody w obawie przed bólem. Cyfrowa analiza skóry np. w gabinecie: https://estilife.pl/ jest całkowicie bezbolesnym i bezinwazyjnym zabiegiem, który nie sprawia dyskomfortu. Pozwala szybko zmierzyć wybrane parametry, a kamera z 40-krotnym powiększeniem jest gwarancją dokładnego odczytu zebranych danych. Do każdego badania sporządzony jest raport wraz ze wszystkimi danymi, wyjaśnieniami oraz wskazówkami, który wysyłany jest bezpośrednio do klientki.

Cyfrowa analiza skóry pomaga w skutecznej walce z niedoskonałościami i pozwala wybrać najskuteczniejsze zabiegi oraz preparaty do jej pielęgnacji. Dzięki badaniu można określić, jak spłycić konkretne zmarszczki, czy dany krem spełni swoje zadanie, które partie twarzy wymagają szczególnej pielęgnacji oraz jaka jest kondycja naczynek i rozszerzonych porów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + pięć =