Czym kierować się, wybierając idealne płytki do kuchni?

Kiedy projektujesz swoją kuchnię, powinieneś pomyśleć o rodzaju płytek, których użyjesz. Chociaż istnieje wiele różnych rozwiązań, każde z nich ma swoje zalety i wady.

Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze idealnych płytek do kuchni:

Rozmiar

To, jak dużych płytek użyjesz, będzie zależeć od tego, jaki efekt będziesz chciał osiągnąć i jak wielka jest Twoja kuchnia. Jeśli masz mniejszą przestrzeń i chcesz czegoś bardziej kolorowego lub dekoracyjnego, możesz zdecydować się na mniejsze płytki, na przykład dostępne na stronie https://wnetrza.shop/plytki-120×120 kwadratowe płytki w rozmiarze 120×120. Jeśli stawiasz na bardziej tradycyjne i stonowane wnętrze, dobrym rozwiązaniem będą nieco większe płytki.

Kolor

Istnieje tak wiele dostępnych kolorów, że może być trudno wybrać tylko jeden! Pomyśl o tym, czy wolisz coś neutralnego, czy odważniejszego. Jeśli masz już zaplanowane kolorowe akcenty w całej kuchni, postaw na coś bardziej subtelnego. Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku będzie użycie białych lub jasnych płytek.

Tekstura

Płytki występują zarówno w gładkich, jak i teksturowanych wykończeniach. Jeśli chcesz, aby były one głównym elementem przyciągającym uwagę w kuchni, wybierz ciekawą teksturę, która pozwoli Ci urozmaicić swoje wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 3 =