Dodatki i dekoracje, jakimi możemy wypełnić wnętrze swojego domu

Dom i ogrodnictwo
j-a-k
Dodatki i dekoracje, jakimi możemy wypełnić wnętrze swojego domu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sztuczne kwiaty przeszły długą drogę. Od czasów jedwabnej zieleni i plastikowych kwiatów istnieją teraz sztuczne kwiaty, które wyglądają jak prawdziwe.

Kluczem do tego, aby sztuczne kwiaty sprawdziły się w Twoim domu, jest znalezienie takich, które z daleka wyglądają wiarygodnie, a z bliska nie wyglądają zbyt sztucznie. 

Jakie czynności wykonać, aby kwiaty sztuczne wyglądały niczym prawdziwe odpowiedniki?

1) Wybierz realistycznie wyglądające materiały: Jeśli chcesz, aby aranżacja z kwiatów sztucznych wyglądała jak prawdziwa, musisz wybrać takie, które wyglądają jak prawdziwe kwiaty. Najlepsze z nich to kwiaty hortensji, stokrotki gerbery i róże. Jeśli zależy Ci na czymś bardziej egzotycznym lub niezwykłym, zamiast sztucznych płatków lub liści możesz użyć sukulentów lub roślin powietrznych jako materiału bazowego.

2) Wykaż się kreatywnością, mieszając materiały: To, że używasz sztucznych kwiatów, nie oznacza, że muszą one być dokładnie takie same – zwłaszcza jeśli są niedopasowane pod względem koloru lub kształtu. To może dodać wizualne zainteresowanie do każdej przestrzeni i pomóc przełamać wzory na ścianach lub blacie stołu, jeśli wszystkie inne elementy wystroju są monochromatyczne (patrz wskazówka #4).

3) Nie zapomnij o gałęziach: Sztuczne gałęzie to kolejny sposób na dodanie zieleni do domu, bez ryzyka, że z czasem opadną.

Osoby zainteresowane zakupem takich kwiatów, powinny się przyjrzeć ofertom licznych sklepów na rynku, takich jak choćby https://adkor-kwiaty.pl/kategoria-produktu/sztuczny-kwiat-pojedynczy-galazki-kwiatowe/ i znaleźć odpowiednią kompozycję oraz kreatywnie dostosować ją do wnętrza swojego domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
O czym warto pamiętać, zanim wybierze się na górski szlak?
O czym warto pamiętać, zanim wybierze się na górski szlak?
Relaks na świeżym powietrzu  jest niezastąpiony. Taki czas warto sobie zorganizować podczas urlopu, czy nawet w wolne popołudnie. Możliwości aktywnego […]
Polecamy