Jaką miskę wc i bidet wybrać?

Dom i ogrodnictwo
j-a-k
Jaką miskę wc i bidet wybrać?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miska wc oraz bidet są podstawowymi elementami wyposażenia każdej łazienki. Ich wybór może nie być jednak łatwy. Mnogość modeli, producentów, czy sposobów montażu może przyprawić potencjalnego kupującego o nie lada zawrót głowy. My w naszym artykule postaramy się przedstawić podstawowe sposoby montażu misek oraz bidetów, co mamy nadzieję, pozwoli o wiele łatwiej dokonać tego wyboru. Zapraszamy do lektury.

Miski wc stojące, czy miski wc wisząca?

Podstawowa decyzja, jaką musimy podjąć przy wyborze miski wc jest sposób jej montażu. Zasadniczo mamy do wyboru dwa odmienne rozwiązania – miski wc wiszące oraz stojące miski wc. Jeśli chodzi o pierwszy z przedstawionych sposobów montażu, jego plusami są nowoczesny wygląd oraz kompatybilność ze stelażami podtynkowymi do spłuczki. Minusami natomiast, z pewnością trudniejszy montaż oraz konieczność wyprowadzenia kanalizacji na ścianie.
W przypadku drugiego przedstawionego przez nas rozwiązania – z pewnością jest ono bardziej klasyczne i łatwiejsze w montażu, ale daje o wiele mniejsze możliwości aranżacyjne.

Bidety stojące, czy bidety wiszące?

Podobnie, jak w przypadku wyboru miski wc, wybierają bidet, również musimy podjąć decyzję co do sposobu jego montażu. Zasadniczo, plusy i minusy zarówno rozwiązania bidetu wiszącego, jak i bidetu stojącego są zbliżone do tych przedstawionych w przypadku misek.

Reasumując, wybór miski wc oraz bidetu uzależniony jest wyłącznie od preferencji kupującego. Nie ulega jednak wątpliwości, że w nowych łazienkach, nieco nowocześniej zaprojektowanych lepiej sprawdzą się miski wc wiszące oraz bidety wiszące.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Gdzie zamówić pasma do przedłużania włosów?
Gdzie zamówić pasma do przedłużania włosów?
Gdzie zamówić pasma do przedłużania włosów? Długie i gęste włosy to marzenie prawie każdej kobiety. Jednak zapuszczenie pięknych i zdrowych […]
Polecamy