Jakie są różne rodzaje sukien ślubnych?

Sposób życia i styl
j-a-k
Jakie są różne rodzaje sukien ślubnych?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele różnych rodzajów sukien ślubnych. Oto lista niektórych z najbardziej popularnych:

Suknia ślubna księżniczka

Suknia ślubna księżniczka jest jednym z najbardziej popularnych stylów sukien ślubnych. Posiada pełną spódnicę, zwykle z warstwami i falbankami, oraz dekolt typu sweetheart. To często akcentowane z koronki, beading lub inne ozdoby.

Syrenka suknia ślubna

Suknie ślubne syrenki są zaprojektowane tak, aby wyglądać jak syreni ogon. Są one często wykonane z falbankami i są w wielu kolorach i wzorach.

Suknie ślubne boho

Suknie ślubne w stylu boho charakteryzują się romantyczną, swobodną atmosferą i ziemistą paletą kolorów. Są one inspirowane naturą, więc często można zobaczyć suknie wykonane z jedwabiu lub koronki z kwiatowymi aplikacjami, które wyglądają jak wyjęte prosto z ogrodu botanicznego. Suknie ślubne boho mają również zazwyczaj ramiączka, które można połączyć z biustonoszem bez ramiączek lub braletką dla dodatkowego wsparcia.

Osłonięta suknia ślubna

Osłonięte suknie ślubne są bardzo eleganckie i proste. Są one wykonane z jednego ciągłego kawałka materiału, który pasuje ściśle do biustu, talii i bioder przed wylotem do pełnej spódnicy.

Suknia ślubna z krótkim / długim rękawem

Suknie z krótkim rękawem zazwyczaj mają rękawy, które zatrzymują się na lub powyżej łokcia; suknie z długim rękawem wykraczają poza łokieć do około trzech czwartych drogi w dół przedramienia (czasami nawet całą drogę w dół). Niektóre suknie z długim rękawem mają również rękawy typu cap – są one podobne do zwykłych sukni z krótkim rękawem, ale bez dodatkowego materiału z przodu, więc wygląda to tak, jakby Twoje ramiona się rozciągały.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zaprojektować bezpieczną i funkcjonalną przestrzeń parkingu?
Jak zaprojektować bezpieczną i funkcjonalną przestrzeń parkingu?
Parking może wydawać się bardzo bezpieczną przestrzenią, po której kierowcy poruszają się wolno i ostrożnie. Niestety w rzeczywistości tak nie […]
Polecamy