Kiedy warto zastosować mezoterapię igłową?

Zdrowie i forma
j-a-k
Kiedy warto zastosować mezoterapię igłową?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mezoterapia igłowa, zwana również intradermoterapią, jest jednym z najchętniej i najczęściej stosowanych w gabinetach kosmetologicznych zabiegów. To również stosunkowo tania i skuteczna metoda, która przynosi szereg pozytywnych efektów dla kondycji skóry. Polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu dawek leków albo mieszanek substancji aktywnych. W tym celu wykorzystuje się strzykawkę. Nazwa pochodzi od metody kuracji schorzeń tkanek, które pochodzą z mezodermy. Przynosi przede wszystkim skuteczne efekty rewitalizacji skóry. Decydując się na zabieg, jakim jest mezoterapia Poznań jest jednym z miast, w których można znaleźć w ofercie niemal każdego gabinetu kosmetycznego.

Do kogo jest skierowana?

Mezoterapia igłowa stanowi skuteczną metodę walki z różnorodnymi problemami skóry. Obszary skóry, które najczęściej poddawane są zabiegowi to: szyja, twarz, dekolt, a także wierzchnia strona dłoni. Technika jest szczególnie wskazana jako profilaktyka przeciwstarzeniowa, a także metoda walki z objawami starzenia. Zabiegowi poddają się osoby, które obserwują u siebie zwiotczenie i spadek elastyczności skóry, a także brak kolorytu i zmęczenie cery. Iniekcja w gabinecie kosmetologicznym powoduje również spłycenie blizn potrądzikowych, a także rozstępów. Działa również antycellulitowo. Niweluje zasinienia, worki pod oczami oraz uszkodzenia posłoneczne. Działa nawilżająco i odżywiająco na skórę, ponadto wspomaga usuwanie przebarwień. Zabieg można również wykonywać w celu zagęszczenia włosów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co posiada funkcjonariusz policji?
Co posiada funkcjonariusz policji?
Praca policjanta jest bardzo odpowiedzialna i w wielu przypadkach również niebezpieczna. Zwłaszcza  gdy mają do czynienia bezpośrednio z obywatelami pod […]
Polecamy