Kilka porad odnośnie dbania o swój telefon

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Kilka porad odnośnie dbania o swój telefon
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Folia ochronna z poliwęglanu to podstawa w zabezpieczeniu ekranu smartfona. Niewielki wydatek rzędu od kilku do maksymalnie kilkudziesięciu złotych to bardzo niewielki koszt w stosunku do tego, co można zyskać. Wymiana ekranu jest bardzo kosztowna i w większości przypadków się nie opłaca. Akcesoria ochronne do samsunga galaxy s10 dostępne na tej stronie https://www.mobilemania.pl/samsung-galaxy-s10e-c-4_353_356.html ochronią nie tylko przed dużymi uszkodzeniami, ale też małymi rysami. Jeśli często przewozimy smartfona w torbie wraz z innymi przedmiotami, to przede wszystkim należy chronić ekran. Nawet jego niewielkie zarysowanie znacznie obniża jego wartość przy ewentualnej sprzedaży. Szkło hartowane będzie bardzo dobrym zabezpieczeniem ekranu oraz całej obudowy.

Na żywot naszego telefonu ma też wpływ samo jego użytkowanie. Wystarczy pamiętać o podstawowych sprawach, jak nie kładzenie kranem do dołu. W ekstremalnych sytuacjach jednak nawet najlepsze szkło hartowane nie uchroni go w stu procentach. Jeśli więc uprawiamy sporty, na przykład lub sporo jeździmy na rowerze – dobrze jest wyposażyć się w akcesoria ochronne do Huawei mate 10 takie jak specjalny futerał. Wtedy będziemy mieli pewność, że nasz telefon jest bezpieczny.

Jak dbać o baterię ?

Wokół dbania o baterię narosło sporo mitów jeszcze sprzed kilkunastu lat. Dzisiaj baterii nie trzeba już „formatować”. Nieprawdą jest też, że trzeba rozładowywać ją do zera. Najlepiej podłączać telefon do ładowarki, gdy poziom naładowania spadnie do około 20%. Tak naprawdę nie ma jednak znaczenia to, kiedy ładujemy baterię.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zastosowanie opakowań foliowych w rolnictwie
Zastosowanie opakowań foliowych w rolnictwie
Opakowania różnego rodzaju pełnią bardzo ważną rolę w wielu dziedzinach życia i sektorach gospodarki. Jednymi z nich są opakowania foliowe, […]
Polecamy