Mydła i ich typy – jakimi właściwościami się różnią od siebie?

Sposób życia i styl
j-a-k
Mydła i ich typy – jakimi właściwościami się różnią od siebie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Naturalne mydła mogą wykazywać odmienne właściwości, dlatego dedykowane są do pielęgnacji skóry z różnymi potrzebami. Mydła solne i błotne dobrze odżywiają skórę, delikatnie oczyszczają ją i chronią przed wysuszeniem. Mydła marokańskie dodatkowo zawierają cenną oliwę z oliwek, dzięki temu skóra jest nawilżona i odżywiona. Mydło z dodatkiem siarki nie tylko skutecznie oczyszcza, ale też pomaga w walce z trądzikiem oraz z wypryskami. Stosowanie mydeł z naturalnym składem pozwala zatroszczyć się o wymagającą skórę. Mydła służą do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Właściwości naturalnych mydeł

Po czarne mydło marokańskie warto sięgać, jeśli chce się oczyścić, nawilżyć i wygładzić skórę. Dodatek soli sprawia, że skóra jest głęboko oczyszczona, bez podrażnień oraz wysuszenia. Oliwa z oliwek natłuszcza i regeneruje warstwę lipidową. To kosmetyk, który pokochają osoby borykające się z przesuszeniem skóry. Wysoka zawartość witaminy E sprawia, że skóra jest doskonale odżywiona i zregenerowana. Mydłem marokańskim wykonuje się również delikatny peeling. Kosmetyku z powodzeniem używa się do pielęgnacji całego ciała, ale też problematycznej cery. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się jedwabiście gładka oraz promienna.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Produkty dla gołębi, które muszą być najlepszej jakości
Produkty dla gołębi, które muszą być najlepszej jakości
Hodowla gołębi to pasja, która wymaga wiele pracy i cierpliwości. Niezbędnym narzędziem okazują się odpowiednio wyposażone gołębniki, szczepienia oraz wysokiej […]
Polecamy