Na co zwrócić uwagę wybierając prezent na Pierwszą Komunię Świętą?

Sposób życia i styl
j-a-k
Na co zwrócić uwagę wybierając prezent na Pierwszą Komunię Świętą?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwsza Komunia Święta to dzień wyjątkowy i niepowtarzalny. Kwestią priorytetową jest oczywiście uroczystość w kościele, wiadomo jednak, że dla kilkulatków równie ważne są prezenty. Możliwości jest tutaj wiele, jedną z niebanalnych propozycji są okazjonalne srebrne obrazki, które z całą pewnością będą stanowić piękną pamiątkę na całe życie.

Podarunek na całe życie

Wystawność i podążanie za popkulturową modą kontra minimalizm, czyli stawianie na wartości ponadczasowe – to główne cechy współczesnego świata. Doskonałym przykładem potwierdzającym tę tezę są komunijne prezenty. Zgodnie z pierwszym trendem są to nowoczesne gadżety elektroniczne i multimedialne oraz wysokiej jakości sprzęt rekreacyjno-sportowy. Nie ma nic niestosownego w tego typu podarunkach, z tego typu prezentu ucieszy się z pewnością każde dziecko. Równie dobrą propozycją okazują się personalizowane, srebrne obrazki z elementem Matki Bożej bądź kielich z hostią. Są to podarunki, które zostały przede wszystkim staranne wykonanie. Cechują się oryginalnością oraz wysoką trwałością.

Zindywidualizowana dedykacja podkreśla niezwykły charakter obrazka, nadając mu wartość sentymentalną. Można go powiesić w dziecięcym pokoju nad łóżkiem lub postawić na szafie. Ciekawe przykłady upominków znajdziemy na tej stronie internetowej https://quovadis.sklep.pl/pierwsza-komunia/srebrne-obrazki. Wspomniane propozycje mogą stanowić dodatek do komunijnych słodyczy i koperty z życzeniami. Ten dzień z pewnością zostanie długo w pamięci naszych dzieci.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaki rodzaj malarstwa najlepiej nadaje się do domu?
Jaki rodzaj malarstwa najlepiej nadaje się do domu?
Jeśli chodzi o dekorowanie domu, masz wiele możliwości wyboru. Możesz iść z tradycyjnych lub współczesnych stylów, lub można mieszać dwa […]
Polecamy