Pracownik – gdzie go szukać?

Bez kategorii
j-a-k
Pracownik – gdzie go szukać?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zapotrzebowanie na pracowników w Polsce jest obecnie bardzo duże. W każdej branży potrzebne są wykwalifikowane osoby, które będą w stanie samodzielnie wykonywać powierzone im obowiązki. Niestety panuje brak pracowników, co oznacza, że niezwykle trudno jest znaleźć odpowiednie osoby na konkretne stanowiska i to zarówno te biurowe, jak i fizyczne. Pracowników można jednak szukać nie tylko w Polsce, ale również za granicą i właśnie na takie rozwiązanie coraz częściej decydują się przedsiębiorcy. Gdzie dokładnie pracodawcy mogą szukać nowych pracowników?

Gdzie pracodawcy mogą szukać nowych pracowników?

Ludzie chętni do pracy w Polsce to przede wszystkim Ukraińcy, ale też osoby z innych krajów wschodnich. Zwykle są one gotowe podjąć pracę natychmiast i to bez wysokich wymagań finansowych. Szukanie takich pracowników na własną rękę może być równie wymagające, co szukanie pracowników w Polsce, ale istnieje pewien sposób, aby to ułatwić. Wystarczy skorzystać z usług profesjonalnych agencji pracy. Może to być na przykład agencja pośrednictwa pracy dla Ukraińców, która przeprowadza rekrutację i pośredniczy w kontaktach między pracodawcą, a potencjalnymi pracownikami. Pomoc takiego podmiotu może być nieoceniona, gdyż w większości przypadków skutkuje pozyskaniem wielu oddanych pracowników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Elementy przydatne do mocowania mebli w domu
Elementy przydatne do mocowania mebli w domu
Meble stanowią w każdym domu funkcjonalne wyposażenie, będące jednocześnie jednym z głównych elementów wystroju. Każde meble, aby mogły dobrze wyglądać, […]
Polecamy