Atrybuty eleganckiej kobiety

Sposób życia i styl
j-a-k
Atrybuty eleganckiej kobiety
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ogólna prezencja jest podstawą naszego dobrego samopoczucia oraz lepszej samooceny. Dobry wygląd wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Przeprowadzono wiele badań, z których wynika, że osoby atrakcyjne, elegancko ubrane są traktowane lepiej oraz odbierane jako bardziej kompetentne.

Co korzystnie wpływa na nasz wizerunek?

Elegancki wygląd kobiety to dbałość o detale. Dopasowanie ubrania w taki sposób, żeby całość design stanowiła spójną całość jest wielką sztuką. Bardzo ważną sprawą jest odpowiednie dobranie stroju do okoliczności i pory dnia. Inaczej ubierzemy się na wieczorne przedstawienie do teatru, inaczej na ślub, czy na imieniny u cioci, a jeszcze inaczej na spotkanie biznesowe. Niezwykle istotne są ciekawe dodatki do ubrania. Twarz w okularach Guess nabierze wyjątkowego charakteru, a piękne buty przyciągną uwagę niejednej osoby. Wiele uroku może dać w całości stroju świetna torebka.

Elegancja to styl bycia oraz doskonały wygląd. Kobieta z intrygującą apaszką, ładną biżuterią, okularami Armani z całą pewnością zwróci uwagę otoczenia na swój nienaganny i wyjątkowy wizerunek. Ma to szczególne znaczenie przy spotkaniach biznesowych. Szczególna dbałość o prezencję może dać przekonanie kontrahentowi, że jego sprawy będą też załatwione perfekcyjne z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dlatego warto zadbać o swój wizerunek. Każda elegancka osoba ma też swój ulubiony zapach. Należy jednak pamiętać, żeby nie był zbyt intensywny, bo to może akurat dać odwrotny efekt od zamierzonego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Funkcjonalna elektronika przydatna na co dzień
Funkcjonalna elektronika przydatna na co dzień
Nasze życie bez elektroniki byłoby znacznie trudniejsze. Wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez sprawdzenia Facebooka na smartfonie, wieczornej pracy […]
Polecamy