Atrybuty eleganckiej kobiety

Sposób życia i styl
j-a-k
Atrybuty eleganckiej kobiety
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ogólna prezencja jest podstawą naszego dobrego samopoczucia oraz lepszej samooceny. Dobry wygląd wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Przeprowadzono wiele badań, z których wynika, że osoby atrakcyjne, elegancko ubrane są traktowane lepiej oraz odbierane jako bardziej kompetentne.

Co korzystnie wpływa na nasz wizerunek?

Elegancki wygląd kobiety to dbałość o detale. Dopasowanie ubrania w taki sposób, żeby całość design stanowiła spójną całość jest wielką sztuką. Bardzo ważną sprawą jest odpowiednie dobranie stroju do okoliczności i pory dnia. Inaczej ubierzemy się na wieczorne przedstawienie do teatru, inaczej na ślub, czy na imieniny u cioci, a jeszcze inaczej na spotkanie biznesowe. Niezwykle istotne są ciekawe dodatki do ubrania. Twarz w okularach Guess nabierze wyjątkowego charakteru, a piękne buty przyciągną uwagę niejednej osoby. Wiele uroku może dać w całości stroju świetna torebka.

Elegancja to styl bycia oraz doskonały wygląd. Kobieta z intrygującą apaszką, ładną biżuterią, okularami Armani z całą pewnością zwróci uwagę otoczenia na swój nienaganny i wyjątkowy wizerunek. Ma to szczególne znaczenie przy spotkaniach biznesowych. Szczególna dbałość o prezencję może dać przekonanie kontrahentowi, że jego sprawy będą też załatwione perfekcyjne z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dlatego warto zadbać o swój wizerunek. Każda elegancka osoba ma też swój ulubiony zapach. Należy jednak pamiętać, żeby nie był zbyt intensywny, bo to może akurat dać odwrotny efekt od zamierzonego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Komu przyda się sejf?
Komu przyda się sejf?
Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie w domu lub w miejscu pracy sejfu, który doskonale zabezpiecza cenne przedmioty […]
Polecamy