Czego potrzebujesz do organizacji spektaklu plenerowego?

Sposób życia i styl
j-a-k
Czego potrzebujesz do organizacji spektaklu plenerowego?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedstawienia plenerowe są świetne do zbierania funduszy i zachęcania ludzi do wyjścia i cieszenia się pogodą. Możesz również wykorzystać występy na świeżym powietrzu do promocji swojej grupy lub firmy.

Oto, czego potrzebujesz, aby zorganizować przedstawienie na świeżym powietrzu:

Lokalizacja

Znajdźcie miejsce, które jest dobrze widoczne, np. park publiczny lub róg ulicy. Jeśli korzystasz z przestrzeni publicznej, pamiętaj o uzyskaniu pozwolenia od właściciela przed ustawieniem czegokolwiek stałego, jak sprzęt nagłaśniający, głośniki czy namioty.

Miejsca siedzące

Należy zapewnić miejsca siedzące dla publiczności. Można użyć składanych krzeseł, ławek lub koców rozłożonych na ziemi. Można też ustawić krzesła na podwyższeniach lub blejtramach. Jeśli występujesz w miejscu publicznym, w którym nie ma miejsc siedzących, rozważ skorzystanie z usług jakie oferuje wypożyczalnia krzeseł, goście przychodzący na występ na pewno to docenią.

Wykonawcy

Wykonawcy są tym, co sprawi, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane, więc upewnij się, że są utalentowani i zabawni! Zależy Ci również na tym, aby dobrze czuli się przed tłumem, dlatego rozważ przywiezienie kilku doświadczonych wykonawców, którzy pomogą innym wykonawcom poczuć się swobodnie.

Scena

Jeśli będziesz miał zespół na żywo, będziesz potrzebował sceny, na której będą mogli ustawić swoje instrumenty i wykonywać je bez bycia słyszanym przez wszystkich innych w okolicy. Scenę można wypożyczyć z firm zajmujących się wynajmem imprez lub zrobić ją samodzielnie, umieszczając deski na szczycie stołów lub innych wytrzymałych powierzchni, które nie ulegną zniszczeniu przez stojących na nich ludzi – upewnij się tylko, że jest ona wystarczająco wytrzymała, aby nie zawaliła się pod własnym ciężarem!

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co powinna posiadać firma zajmująca się transportem drogowym?
Co powinna posiadać firma zajmująca się transportem drogowym?
Prowadząc firmę, która nastawiona jest na transport drogowy, należy być przygotowanym na specyficzne warunki, których niejednokrotnie mogą wymagać przewożone towary. […]
Polecamy