Co spakować, jadąc na wakacje?

Sposób życia i styl
j-a-k
Co spakować, jadąc na wakacje?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

By wakacje były udane, nie można zapomnieć o żadnym z ważnych przedmiotów. W pierwszej kolejności trzeba spakować damskie okulary przeciwsłoneczne, które nie tylko nadają uroku, ale też dbają o nasze oczy. Z tego powodu nie powinny być to najtańsze modele, a nieco droższe – najlepiej zakupione u optyka. To one odpowiadają za ochronę oczu. Skórę na twarzy zabezpieczy kapelusz. Dzisiaj modne są te z dużymi rondami – zakrywające całą głowę przed słońcem.Doskonale pasują do wszelkich letnich stylizacji.

Jeśli wybieramy się nad morze, to na plaży przydadzą nam się leżaki. Bardziej minimalistyczny wariant to koc, który możemy położyć na piachu. Jest też łatwiejszy do przenoszenia niż leżak. Parawan to już kwestia gustu – co prawda osłoni nas przed wiatrem, ale dziś może wyglądać już nieco staromodnie, choć oczywiście znajdziemy też takie w nowoczesnym designie.

Eleganccy panowie

Gdy jedziemy z naszymi partnerami, musimy pamiętać o okularach przeciwsłonecznych dla mężczyzn. Podobnie jak w przypadku tych dla pań – powinny być one wykonane z dobrego materiału oraz posiadać filtry UV. Powracająca moda z połowy XX wieku sprawiła, że dziś popularne są wszelkie owalne kształty. Takie oprawki to styl i elegancja. Nawet na wczasach trzeba wyglądać świetnie, bo „jak cię widzą, tak cię piszą”. Zadbajmy więc o to, by nasi mężczyźni byli ubrani ładnie, ale nadal wygodnie. Idealnie sprawdzą się białe t-shiry oraz shorty. Zapomnijmy raczej o klapkach i zamiast nich zainwestujmy w stylowe i przewiewne buty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Stwórz w domu własny gabinet urody
Stwórz w domu własny gabinet urody
Własny gabinet urody w domowym zaciszu, bez wychodzenia z domu i długich terminów? To możliwe!  Tym bardziej że większość profesjonalnych […]
Polecamy