Elektrostymulacja – nowa forma treningu

Zdrowie i forma
j-a-k
Elektrostymulacja – nowa forma treningu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dbanie o piękną sylwetkę i sprawność fizyczną może przybierać różnorodne formy. Najpopularniejszą jest korzystanie z siłowni, klubów fitness, indywidualnych planów ćwiczeń, czy aktywności na świeżym powietrzu. Jednak i w tej dziedzinie nastąpiła ostatnio pewna rewolucja. Sprawdźmy, jak nowocześnie zadbać o siebie.

Wzbogacony trening to lepsze efekty

Obecnie popularność zdobywa spersonalizowany system ćwiczeń, przy wykorzystaniu elektrycznej stymulacji mięśni. Trening EMS, bo o nim mowa, pozwala uzyskać widoczne efekty w zakresie spalania tłuszczu i rzeźbienia sylwetki, dzięki zwiększeniu częstotliwości napięcia mięśni podczas wysiłku. W efekcie, 30– minutowa sesja prowadzi do spalenia identycznej liczby kalorii, jak 90– minutowy trening. Metoda ta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości ćwiczącego, gdyż to trener decyduje o tym, do jakiej grupy mięśni należy podłączyć elektrody i jaką moc prądu ustawić.

Profesjonalne dbanie o kondycję

Profesjonalne treningi wymagają odpowiedniej aparatury, stąd kluby fitness i siłownie dysponują skafandrami lub pasami, do których dopina się elektrody. W tego typu akcesoriach specjalizuje się firma MEON EMS. Oferuje ona klientom zestawy nowoczesnych elektrycznych systemów wspomagających aktywność fizyczną oraz pracę konkretnych partii mięśni, przede wszystkim grzbietu, brzucha, klatki piersiowej i ud. To nowatorska technika w służbie zdrowia i znakomitego wyglądu, która gwarantuje efektywność ćwiczeń oraz bezpieczeństwo i optymalną wydajność sprzętu. Jest to milowy krok w dbaniu o kondycję, z którego warto skorzystać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym zajmuje się psychiatra?
Czym zajmuje się psychiatra?
Przeżywając w życiu trudne chwile, gdy wszystko nas przytłacza, lub obserwując u siebie pewne objawy, które wcześniej nie gościły w […]
Polecamy