Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę?

Sposób życia i styl
j-a-k
Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosenne porządki na stałe już wpisały się do corocznych tradycji. Jednym z ich elementów jest przegląd szafy w poszukiwaniu znoszonych lub zniszczonych ubrań oraz uzupełnianie ewentualnych braków nowymi, ciekawymi koszulkami czy spodniami. Jakie warto mieć w swojej kolekcji, aby zawsze czuć się wyjątkowo i stylowo?

Najciekawsze propozycje modowe na wiosnę

Dobrym pomysłem jest uzupełnienie szafy o wygodne koszulki z krótkim lub długim rękawem, które doskonale spisują się zarówno w stylizacjach domowych, jak i podczas wypadów na zakupy lub z przyjaciółmi na miasto. Jedną z takich koszulek może być taka, która posiada charakterystyczny nadruk z postaciami z popularnej bajki Myszka Miki, np. https://drukowish.pl/koszulki-damskie-myszka-miki/, która świetnie wypadnie w zestawieniu z jeansami o zwężanych nogawkach lub luźnymi spodniami o sportowym charakterze. Koszulka ta stanowi doskonały przykład tego, że z niektórych rzeczy nigdy się nie wyrasta i można śmiało nosić ją w każdym wieku.

Ponadto swoją garderobę warto także rozszerzyć o modne spodnie o szerokich nogawkach w typie boyfriendów lub mom fit, jak również o ciekawe dodatki. Takimi mogą być zarówno skórzane paski z fantazyjnymi klamrami, jak i pomysłowe nakrycia głowy. Ostatnio najmodniejsze są kapelusze o wąskim rondzie, które można śmiało zestawiać ze stylizacjami eleganckimi. Najlepiej wypadną w połączeniu z białą koszulą wizytową zapinaną na guziki oraz materiałowymi spodniami o prostych nogawkach, jak również z romantycznymi sukienkami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Filtry do wentylacji – rodzaje i zastosowania
Filtry do wentylacji – rodzaje i zastosowania
Żyjemy w świecie, w którym jakość powietrza staje się coraz większym problemem. Powietrze, którym oddychamy, jest pełne zanieczyszczeń, bakterii, alergenów […]
Polecamy