Jakie są rodzaje uchwytów na telefon?

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Jakie są rodzaje uchwytów na telefon?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Uchwyty na telefon są świetnym sposobem na utrzymanie telefonu w bezpiecznym miejscu podczas jazdy.

Istnieje wiele różnych typów uchwytów do telefonu, ale dwie główne kategorie to uchwyty magnetyczne i przyssawki. Pierwsza kategoria używa magnesów do mocowania smartfona do uchwytu, podczas gdy druga używa przyssawki, aby przylgnąć do szyby lub deski rozdzielczej.

Magnetyczne uchwyty do telefonu są często określane jako uchwyty głośnomówiące, ponieważ pozwalają na korzystanie ze smartfona bez konieczności trzymania go w dłoni. Dostępnych jest wiele różnych stylów i wzorów, w tym:

Uchwyty na kratki nawiewów

Są one zaprojektowane tak, aby siedzieć na szczycie Twoich otworów wentylacyjnych. Posiadają długie ramię, które można lekko wygiąć, aby zmieściło się między listwami w większości otworów wentylacyjnych. Musisz upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsca między każdą listwą dla ramienia przed zakupem jednego z tych typów uchwytów.

Uchwyty do telefonu na desce rozdzielczej 

Są one przeznaczone do użytku na desce rozdzielczej samochodu, chociaż mogą być również w stanie dołączyć do innych płaskich powierzchni, takich jak stoły i biurka w domu. Uchwyty te można przymocować za pomocą przyssawek lub umieścić bezpośrednio na desce rozdzielczej za pomocą podkładek samoprzylepnych (w zestawie).

Uchwyty na telefon na przednią szybę

Tego typu uchwyty mocuje się bezpośrednio na przedniej szybie za pomocą przyssawek lub podkładek samoprzylepnych.

Jeśli chcesz wybrać jakiś dla siebie, to koniecznie sprawdź stronę: https://uchwytowo.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Bielizna podkreślająca wcięcie w talii
Bielizna podkreślająca wcięcie w talii
Od wieków domeną kobiet jest podkreślanie swojego piękna i walorów. Dobór odpowiedniego stroju, makijażu, fryzury, jak również bielizny jest bardzo […]
Polecamy