Kulki gejszy – Jak mogą ci pomóc?

Styl życia
j-a-k
Kulki gejszy – Jak mogą ci pomóc?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kulki gejszy to rodzaj ważonej kulki, która służy do ćwiczeń i wzmacniania pochwy. Mogą być używane przez kobiety, które cierpią na nietrzymanie moczu lub osłabienie mięśni dna miednicy, ale są również doskonałym dodatkiem do kolekcji seks-zabawek każdej kobiety. Możesz je kupić na stronie: https://ohparis.pl/c/250/kulki-gejszy-metalowe-kulki-gejszy-zabawki-erotyczne.html.

Czym są kulki gejszy?

Kulki gejszy to małe ważone kulki, które wkłada się do pochwy. Zwiększają one siłę twoich mięśni dna miednicy i pomagają ci lepiej kontrolować pęcherz. Są one dostępne w kilku różnych rozmiarach, więc możesz znaleźć idealne dopasowanie do swojego ciała.

Jak działają kulki gejszy?

Ciężar wewnątrz każdej kulki pomaga wzmocnić i nadać ton twoim mięśniom dna miednicy. Kiedy poruszasz się w ciągu dnia, mięśnie te kurczą się i rozluźniają, aby pomóc utrzymać wszystko na swoim miejscu. Kiedy są słabe, może to powodować problemy takie jak nietrzymanie moczu – więc te ćwiczenia mogą naprawdę pomóc!

Jak długo należy ich używać?

Na początku powinnaś zacząć od jednej kulki, wkładając ją po ciepłej kąpieli lub prysznicu, kiedy twoje mięśnie są zrelaksowane (i przed stosunkiem). Upewnij się, że podczas jej wkładania jesteś maksymalnie zrelaksowana – ułatwi to później zarówno tobie, jak i twojemu partnerowi! Po kilku tygodniach możesz być w stanie dodać kolejną kulkę lub dwie. Staraj się zostawić je na co najmniej pół godziny za każdym razem, gdy ich używasz, ale nie dłużej niż na cztery godziny. Można ich używać w ciągu dnia, jeśli masz czas – upewnij się tylko, że nie pozostawiasz ich zbyt długo (żeby o nich nie zapomnieć!).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Produkty mleczne, które warto podawać od małego swoim dzieciom
Produkty mleczne, które warto podawać od małego swoim dzieciom
Produkty mleczne to świetny sposób na zapewnienie dziecku wszystkich składników odżywczych, których potrzebuje, aby rosnąć i rozwijać się. A jeśli […]
Polecamy