Niebanalne pomysły na imprezy integracyjne

Sposób życia i styl
j-a-k
Niebanalne pomysły na imprezy integracyjne
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lato, doskonała pogoda oraz ogólne rozluźnienie, które towarzyszy naszym pracownikom w tym wakacyjnym czasie to czynniki, które mogą świetnie wpłynąć na integrację. Nie musimy jednak fundować załodze dalekich podróży do ciepłych krajów. Wystarczy wykorzystać możliwości, jakie dają nam nasze rodzime tereny. Idealnym pomysłem na zjednoczenie zatrudnionych przez nas osób jest zorganizowanie wydarzenia generującego silne emocje. Takie przeżycia sprawią, że pracownicy przed długi czas będą mieli co wspominać i poznają się lepiej na gruncie prywatnym.

Przygoda w leśnej głuszy

Wyjazd do luksusowego hotelu oraz mocno zakrapiana impreza to raczej okazja do kompromitacji, a nie poznania się. Dużo lepsze warunki pozwalające na solidną integrację zapewni nam matka natura. Nocleg pod namiotami, wieczorne ognisko, świetna atmosfera przywołująca wspomnienia i dodatkowe atrakcje w postaci kajaków lub przejażdżki na quadach zagwarantują nam pełen sukces. Korzystając z oferty zamieszczonej chociażby pod adresem internetowym https://kajakidunajcem.pl/, szybko i sprawnie zorganizujemy niezapomniany spływ Dunajcem. Dla osób poszukujących adrenaliny, organizatorzy eventów tego typu mogą zaproponować także skoki ze spadochronem, bungee jumping, lot na paralotni, przejazd tyrolką nad przepaścią czy też inne ekstremalne rozrywki. Pamiętajmy jednak, że nie wszyscy nasi pracownicy muszą lubić tego typu doznania, dlatego lepszym wyjściem z sytuacji jest wybranie czegoś spokojniejszego, w czym wszyscy będą chcieli wziąć udział.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Pościel flanelowa – czym się różni od bawełnianej?
Pościel flanelowa – czym się różni od bawełnianej?
Pościel jest bardzo istotnym elementem w sypialni człowieka. To w pościeli spędzamy około 30 procent każdego dnia. Dlatego wybór odpowiedniej […]
Polecamy