Rodzaje sukienek na rożne okazje

Sposób życia i styl
j-a-k
Rodzaje sukienek na rożne okazje
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele różnych rodzajów sukienek na różne okazje. Możesz znaleźć wszystko, od formalnych sukni do długości koktajlowej i swobodnych sukienek.

Najczęstsze rodzaje sukienek na najczęstsze okazje są wymienione poniżej:

Suknie balowe

Suknie balowe są nie tylko na bale! Mogą być również noszone na formalne imprezy wieczorowe, takie jak ceremonie rozdania nagród lub gale.

Suknie koktajlowe

Nazwa mówi wszystko! Suknie koktajlowe są idealne na przyjęcia koktajlowe i inne imprezy wieczorowe.

Sukienki komunijne

Sukienki komunijne mają zazwyczaj długość do kolan i mogą być noszone przez dziewczynki już w wieku trzech lat. Powinny być wykonane z dobrej jakości tkaniny, takiej jak satyna lub koronka, a często mają haftowaną nakładkę na gorset lub welon. Sukienki komunijne dla dziewczynek nie powinny mieć zbyt wielu warstw, aby nie odbierały skupienia na samej uroczystości religijnej.

Suknie wieczorowe

Suknie wieczorowe są zazwyczaj długie, z dopasowanym gorsetem, pełną spódnicą i wysokim rozcięciem na linii pięt.

Strój wieczorowy

Stroje wieczorowe są podobne do sukien wieczorowych, ale zazwyczaj mają więcej zdobień, takich jak koronka, haft lub koraliki. Stroje wieczorowe mogą mieć długość podłogi lub herbaty (do połowy uda).

Suknie o długości podłogi

Suknie o długości podłogi zazwyczaj spadają w dowolnym miejscu między kolanem a kostką i mają prostą spódnicę lub pełną spódnicę (z małym pociągiem). Suknie o długości podłogi mogą być noszone przez druhny na weselach lub studniówkach, gdy są połączone z wysokimi obcasami lub klinami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na jakie funkcje wózka dziecięcego zwracać uwagę przy zakupie?
Na jakie funkcje wózka dziecięcego zwracać uwagę przy zakupie?
Zakup wózka dla małego dziecka to dla większości rodziców ogromne wyzwanie, porównywalne niemal z zakupem auta. Wynika to z faktu, […]
Polecamy