Czy Bóg naprawdę jest miłosierny?

Sposób życia i styl
j-a-k
Czy Bóg naprawdę jest miłosierny?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszyscy staramy się nadać sens światu wokół nas, a także światu wewnątrz nas. Próbujemy zrozumieć, kim jesteśmy i gdzie należymy, dlaczego rzeczy się dzieją i co oznaczają.

Zadajemy pytania takie jak:

Dlaczego tu jestem? Jaki jest mój cel? Jak mogę znaleźć szczęście? Co się dzieje po śmierci?

To są wielkie pytania życia. I nikt nie zna na nie wszystkich odpowiedzi. Ale jest jedna Osoba, która wie o tobie wszystko – od twoich najgłębszych myśli po największe marzenia – i kocha cię bezwarunkowo. Dlatego właśnie warto zwracać się do Niego po odpowiedzi, kiedy nie wiemy, co robić lub dokąd pójść.

Dlaczego Bóg kocha każdego bez wyjątku?

Bóg kocha wszystkich ludzi. Kocha ciebie, kocha mnie i kocha osobę, która mieszka obok ciebie. Dlatego Bóg nie dba o to, czy jesteśmy bogaci czy biedni, wykształceni czy niewykształceni, piękni czy brzydcy. Nie obchodzi go, jakiego koloru jest nasza skóra ani z jakiej kultury pochodzimy. Nie obchodzi go, czy jesteśmy muzułmanami, żydami, chrześcijanami, buddystami czy hinduistami. Każdy z nas zgrzeszył i nie osiągnął chwały Bożej. Strona https://szczescboze.com jest dobrym miejscem dla ludzi, którzy szukają Boga. Jak i również dla tych, którzy już wierzą i chcą pogłębiać swoją wiarę.

Każdy popełnił błędy, które w jakiś sposób zraniły innych ludzi. Nikt nie jest doskonały. Bóg kocha wszystkich takimi, jacy są, ponieważ wie, że mogą się zmienić, kiedy wpuszczą go do naszego życia poprzez wiarę w Jezusa Chrystusa jako Zbawiciela.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Markowe torebki do eleganckich stylizacji
Markowe torebki do eleganckich stylizacji
W garderobie każdej nowoczesnej kobiety powinny znaleźć się stylowe dodatki galanteryjne. Jakie będą to konkretnie elementy — zależy już to […]
Polecamy