Ślub marzeń – jak zorganizować?

Sposób życia i styl
j-a-k
Ślub marzeń – jak zorganizować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu narzeczeństwa. Ten dzień wraz z towarzyszącym weselem przygotowywany jest najczęściej przez długie lata od momentu powzięcia decyzji o zawarciu związku małżeńskiego. Wiele par młodych posiada szczególne marzenia związane z tym dniem, ponieważ pragną, by niezapomniany dla nich dzień, przypominał scenę z bajki lub romantycznego filmu. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnych preferencji, jednak ślub marzeń wymaga również odpowiednich przygotowań rozłożonych w czasie. Jak do tego podejść? Od czego zacząć?

Weselne marzenie

Ślub cywilny w plenerze to wciąż nowość, która może się wpisywać w klimat wyjątkowego ślubu. Pierwszym krokiem w takim wypadku jest zawsze ustalenie daty ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz zorganizowanie miejsca na ślub (nadmorska plaża, ogród, a może polanka górska?). Dowolność wyboru miejsca jest spora, a w ten sposób można spełnić swoje marzenie o wyjątkowości ślubu.

Zawarcie związku małżeńskiego w plenerze należy również zorganizować pod względem ewentualnych załamań pogody i przygotować zadaszenie dla urzędnika Stanu Cywilnego oraz pary narzeczonych, by nie zmokli w razie ulewy. Oczywiście w dobrym guście będzie zorganizowanie podobnej przestrzeni dla gości lub choćby zadaszonego miejsca, gdzie skryją się w razie ewentualnych opadów.

Usługi foto i video nikogo już nie dziwią, ponieważ kamerzysta i fotograf na weselu to absolutny standard. Przykładowe oferty w tym zakresie można znaleźć na http://e-wesele.pl/oferty/114-foto-i-video.
Uwieńczeniem chwili może być zespół profesjonalnych muzyków, grających na żywo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czyste i zdrowe powietrze w domu – jak dbać o wentylację?
Czyste i zdrowe powietrze w domu – jak dbać o wentylację?
Współcześnie wielu właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na zamontowanie w nich wentylacji mechanicznej. Taki system gwarantuje bowiem stały obieg powietrza, […]
Polecamy