Sprawdzone metody na podkreślenie rzęs

Sposób życia i styl
j-a-k
Sprawdzone metody na podkreślenie rzęs
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyrazista, efektowna oprawa oczu to jeden z podstawowych elementów udanego makijażu. Aby ją uzyskać, konieczne jest przede wszystkim podkreślenie rzęs za pomocą odpowiednich narzędzi oraz produktów kosmetycznych. Stosuje się przy tym różnorodne metody – jedne są mniej, a inne bardziej zaawansowane. Godny plecenia jest m.in. zabieg polegający na pofarbowaniu rzęs oraz brwi henną żelową w kolorze pasującym do karnacji. Kupimy ją w sklepie online na https://noblelashes.pl/c/20/henna-brwi-i-rzes.html.

Innowacyjne techniki są obecnie na topie

Oprócz zastosowania henny rzęsy można również doskonale podkreślić poprzez ich zagęszczenie i przedłużenie. Wykorzystuje się w tym celu tusze, maskary oraz specjalne sztuczne rzęsy na pasku silikonowym, perfekcyjnie dobrane do koloru oczu i rodzaju makijażu. Ogromną zaletą tych ostatnich produktów jest to, że wyglądają bardzo naturalnie i nie wymagają malowania. Należy je wymieniać mniej więcej co trzy-cztery tygodnie.

Drugim skutecznym sposobem na atrakcyjne upiększenie rzęs jest lifting, polegający na delikatnym uniesieniu i podkręceniu włosków za pomocą preparatu pogrubiająco-utrwalającego i wałeczka. Nie jest to zabieg skomplikowany, a jego koszt wynosi maksymalnie 150 zł (oczywiście w zależności od konkretnego salonu i miasta). Sporym powodzeniem cieszy się ponadto botoks rzęs i brwi. Opiera się on na nałożeniu na wymienione elementy twarzy dedykowanej odżywki, która zawiera liczne witaminy, olejki naturalne i substancje odżywcze w postaci keratyny oraz kolagenu. Głównym celem jest wzmocnienie kondycji włosków i nadanie im zdrowszego wyglądu. Pozostałe niezwykle godne polecenia zabiegi to m.in. makijaż permanentny i lifting keratynowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Najważniejsze informacje o zwrocie prowizji bankowej
Najważniejsze informacje o zwrocie prowizji bankowej
Wzięcie kredytu wiążę się z jego comiesięcznym spłacaniem w ustalonej racie lub też spłacić je przed terminem, gdy uznamy, że […]
Polecamy