Usuwanie naklejek z szyby – krok po kroku

Sposób życia i styl
j-a-k
Usuwanie naklejek z szyby – krok po kroku
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na szybie Twojego auta ciągle znajduje się naklejka po poprzednim właścicielu? A może Tobie zdarzyło się spontanicznie nakleić na szybę coś, czego chciałbyś się pozbyć, jednak jednocześnie martwisz się, iż tylko ją uszkodzisz i będzie wyglądać to jeszcze gorzej? Na szczęście istnieje kilka skutecznych sposobów na pozbycie się niechcianych naklejek z szyb. Dowiedz się, jak to zrobić krok po kroku.

Krok 1

Spróbuj usunąć naklejkę za pomocą tępego przedmiotu. Odklejaj ją bardzo powoli – tak aby jej nie rozerwać. Może to zadziałać, jeśli naklejka nie jest zbyt stara lub brudna. Jeśli jednak ten sposób nie będzie wystarczający i na szybie nadal pozostaną resztki kleju, przejdź do kolejnego kroku.

Krok 2

Użyj suszarki do włosów i podgrzej obszar za naklejką. Musisz być ostrożny, gdy to robisz, ponieważ może to uszkodzić szybę. Jeśli zostanie to wykonane poprawnie, klej pod spodem naklejki powinien się poluzować, co pozwoli łatwo go odkleić. Dokładny opis tego procesu znajdziesz na stronie: https://naklejkon.pl/blog/jak-zdjac-naklejki-z-szyby, na której znajduje się szczegółowa instrukcja usuwania naklejek ze szkła.

Krok 3

Użyj alkoholu oraz wacików i przetrzyj obszar, w którym znajdowała się naklejka. Alkohol pomoże rozpuścić pozostałości kleju.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Aikido – dlaczego warto zapisać na nie dziecko?
Aikido – dlaczego warto zapisać na nie dziecko?
Aikido to japońska sztuka walki oparta na filozofii nieustannego rozwoju i wzajemnym szacunku. Polega ona w ogromnej mierze na wykorzystywaniu […]
Polecamy