Suknia ślubna a charakter wesela

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu człowieka. Zazwyczaj uroczystość poprzedzona jest długim czasem pełnym przygotowań. Państwo młodzi wkładają dużo serca, aby wydarzenie było niezapomniane zarówno dla nich, jak i dla gości. Szczególnie panna młoda chciałaby wyglądać zjawiskowo. Jak nie popełnić błędu przy wyborze sukni ślubnej?

Na co zwracać uwagę przy wyborze sukni?

Najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na wybór jest charakter wesela. Jeśli jest ono duże, huczne i z bogatą oprawą, to najlepiej sprawdzą się suknie w stylu księżniczki (tzw. princeska lub klasyczna), empire lub rybka (syrena). Charakteryzują się one większą strojnością, dużą ilością ozdób i błyszczących elementów.

Jeżeli planowana uroczystość odbędzie się w mniejszym gronie albo w dużym, ale oprawa będzie prosta, lepiej sprawdzi się suknia ślubna skromna. Najczęściej wybierane wówczas modele to romantyczny i w kształcie litery „A”. Pamiętać jednak należy, że to, czy dana sukienka będzie dobrze harmonizowała z uroczystością, zależne jest także od doboru odpowiednich dodatków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 13 =