Według jakich kryteriów wybrać fotelik samochodowy?

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Według jakich kryteriów wybrać fotelik samochodowy?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Bezpieczeństwo naszych maluchów podczas przejazdu autem jest bardzo ważne. Dlatego należy zadbać o odpowiednio dobrany fotelik. Trzeba zadać sobie pytanie, na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru dziecięcego siedziska.

Najważniejsze wymogi doboru fotelika

Waga i wiek dziecka są ważnym kryterium i można się spotkać z podziałem na 5 grup odnoszących się co do tych warunków. Jeśli kupujemy fotelik dla niemowlaka, to powinien on posiadać dodatkowo wkładkę redukcyjną, która zabezpieczy również główkę. Dla zobrazowania wymienionych wymogów można spojrzeć na wybrane przykłady: https://niecodziennegadzety.pl/Foteliki-samochodowe-c3558.

Kolejnym kryterium jest zwrócenie uwagi na wyniki testów zderzeniowych. Modele, które spełniają najwyższe oczekiwania posiadają 5 gwiazdek. Testy przeprowadzane są co roku przez niektóre organizacje konsumenckie, dlatego warto sprawdzać ranking na bieżąco.

Model fotelika musi być dobrany do auta tak, aby został zamocowany w sposób stabilny. Należy zwrócić uwagę na długość pasów samochodowych, ponieważ mogą być zbyt krótkie. Dlatego też dobrze jest dopasować fotelik bezpośrednio u sprzedawcy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak szybko wypromować produkt?
Jak szybko wypromować produkt?
Innowacyjne firmy szukają nowych sposobów, aby skutecznie wypromować swoje produkty i usługi. Jest to niezwykle ważne, aby utrzymać stabilną pozycję […]
Polecamy