Z jakich tworzyw robi się etui na telefon?

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Z jakich tworzyw robi się etui na telefon?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Telefony są stosunkowo delikatnymi i podatnymi na uszkodzenia urządzeniami. W związku z tym warto zaopatrzyć się w chroniące je etui. Na rynku możemy znaleźć tysiące ich modeli, różniących się materiałem, kształtem, czy kolorem. Od czego więc zacząć wybieranie swojego etui do telefonu? Z jakich materiałów mogę być one wykonane i które z nich sprawdzą się najlepiej? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do lektury.

Etui do telefonu wykonane ze skóry

Jednym z możliwych wariantów etui do telefonów są tak zwane kabury – wykonane z grubej skóry pokrowce, najczęściej przymocowywane do paska do spodni. Co więcej, dla bardziej wymagających klientów, producenci przygotowali etui skórzane z dodatkowo wyciętymi otworami na podstawowe przyciski telefonu. Podsumowując jednak kabury, są wygodnym oraz bezpiecznym dla naszego telefonu rozwiązaniem, ale zarezerwowanym dla wybranej grupy klientów.

Etui silikonowe

Kolejnym z możliwych do wybrania rozwiązań są etui silikonowe. Zapewniają one wysoki poziom zabezpieczenia telefonu i są aktualnie najchętniej wybieranym typem pokrowca na telefon.

Oczywiście, silikon oraz skóra nie są jedynymi materiałami wykorzystywanymi do tworzenia etui do telefonów. Producenci równie chętnie sięgają po filc, czy tworzywa sztuczne. Każdy z materiałów ma swoje plusy oraz minusy, ale należy pamiętać, że dobrze wykonane etui na telefon może posłużyć nam kilka lat i co najważniejsze ochroni nasz smartfon przed ewentualnymi uszkodzeniami.

A może chcesz zaprojektować swoje etui sam? Sprawdź ofertę: https://zaprojektujetui.pl/telefon/p9.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Komfortowa odzież na co dzień
Komfortowa odzież na co dzień
Współczesna moda z pewnością jest niezwykle atrakcyjna. Sklepy oraz projektanci prześcigają się w tworzeniu ubrań, które spodobają się nawet najbardziej […]
Polecamy