Biżuteria dla panny młodej

Sposób życia i styl
j-a-k
Biżuteria dla panny młodej
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy suknia ślubna została już wybrana, najwyższa pora szukać dodatków. Poza oczywistymi pomysłami, takimi jak buty czy welon, ważną rolę odgrywa biżuteria. Od czego zacząć? Zazwyczaj pierwsze kroki stawia się w stronę wyboru kolczyków. Na ich podstawie dobierana jest cała reszta. Duże i wyraziste powodują, że lepiej ograniczyć pozostałe elementy, by nie stworzyć wrażenia nadmiaru i kiczu. Do większych kolczyków sprawdzi się delikatna bransoletka (z której często rezygnują panny młode, zupełnie niepotrzebnie) oraz opcjonalny, cienki naszyjnik. Istnieje prosta zasada, mówiąca o tym, że im bardziej ozdobna i bogatsza suknia, tym lepsza będzie oszczędność w dodatkach. Należy jeszcze pamiętać o wyborze jednolitego kruszcu. Najlepiej sprawdza się tu biżuteria ślubna złota.

Naszyjnik i pierścionek

Wybierając naszyjnik, najważniejszą kwestią jest głębokość dekoltu sukni ślubnej, który determinuje długość oraz kształt tej biżuterii. Przy dużych i głębokich dekoltach dobrze prezentują się masywne wisiorki. I odwrotnie – w przypadku delikatnych stawiamy na minimalizm w postaci cienkich naszyjników (np. celebrytki).

Wiele zależy też od tego, jak prezentuje się sukienka. Skromna, prosta forma może być ozdobiona świecącymi lub błyszczącymi elementami. Kiedy kreacja sama w sobie jest bogato zdobiona, nie wymaga specjalnej biżuterii. A jak sprawa wygląda z pierścionkami? Zwykle panny młode zakładają zaręczynowy, a następnie obrączkę.

Dla tych, które chciałyby dodatkowo ozdobić dłonie, poniższa oferta wyjątkowych kolekcji pierścionków, do obejrzenia na https://shineline.pl/pierscionki-swarovski, nada się idealnie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jakich branżach można stosować taśmę klejącą?
W jakich branżach można stosować taśmę klejącą?
Taśma samoprzylepna to rodzaj taśmy wrażliwej na nacisk, składającej się z kleju i podłoża. Podłoże jest zazwyczaj papierowe lub plastikowe, […]
Polecamy