Etui do Huawei – co musimy wiedzieć przed zakupem?

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Etui do Huawei – co musimy wiedzieć przed zakupem?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chcemy dać naszemu telefonowi pełną ochronę, musimy koniecznie zakupić dla niego porządne etui. Ważny jest odpowiedni materiał — musi być wytrzymały, a przy okazji dobrze leżeć w dłoni. Pokrowiec powinien zapewniać ochronę przed upadkami, zalaniem, wilgocią, porysowaniem, zgnieceniem i innymi podobnymi nieprzyjemnościami.

Dobór etui

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że pokrowiec powinien być skrojony na wymiar pod nasz telefon. Istnieją co prawda etui uniwersalne, jednak nie zawsze pasują one idealnie. Tymczasem właśnie taka właściwość jest konieczna, by urządzenie nie wypadało, ponieważ upadek może mieć absolutnie opłakane skutki. Etui na telefon HUAWEI P20 LITE możemy zakupić w wielu różnych sklepach, choć dobrym pomysłem jest sięgnąć po pokrowiec prosto od producenta. Zapłacimy nieco więcej, ale za to dostaniemy produkt, w który nasz smartfon na pewno wejdzie wprost idealnie. Wersje skórzane doskonale leżą w dłoni, a jednocześnie w razie upadku urządzenie jest dobrze amortyzowane w środku.

Aparat i czytnik biometryczny

Bardzo ważne jest, by pokrowiec posiadał otwory wykonane w odpowiednich miejscach. Najczęściej za nimi znajdować się będzie obiektyw aparatu fotograficznego albo też czytnik linii papilarnych, dzięki któremu możemy szybko odblokowywać nasze urządzenie. Etui na telefon HUAWEI P8 LITE powinno być więc wykonane tak, byśmy mieli swobodny dostęp do tych funkcjonalności. Należy uważać na tanie produkty, ponieważ bywa, że są one wykonane na tyle niedokładnie, że np. będą przesłaniać obiektyw aparatu. Mogą też uniemożliwiać komfortowe korzystanie z czytnika biometrycznego.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Plomby – ich szerokie zastosowanie w zakresie bezpieczeństwa
Plomby – ich szerokie zastosowanie w zakresie bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo stanowi jeden z najważniejszych celów w czasie przewożenia wartościowych przedmiotów oraz ich przechowywania. Dotyczy to zarówno usług transportowych, bankowych, […]
Polecamy