Jak stylizować proste włosy?

Sposób życia i styl
j-a-k
Jak stylizować proste włosy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bardzo wiele kobiet posiada proste włosy, które nie są zbyt podatne na stylizację. Na szczęście w sklepach można kupić szereg różnych urządzeń, dzięki którym stworzenie wymarzonej fryzury nie stanowi większego problemu. Podstawowym z nich jest lokówka, pozwalająca uzyskać idealny skręt włosów (loki). Pozostałe sprzęty zostaną pokrótce opisane w dalszej części artykułu.

Nowoczesne rozwiązania sprawdzają się idealnie

Oprócz lokówki warto posiadać w łazience tzw. suszarko-lokówkę, która jako jedyna nadaje się do kręcenia mokrych włosów bez obawy o zniszczenie delikatnych pasm. Główną zaletą tego urządzenia jest oszczędność czasu, co ma ogromne znaczenie, gdy np. w pośpiechu szykujemy się z rana do pracy. Z pewnością przyda nam się też karbownica do włosów z odpowiednio wyprofilowanymi dwiema płytkami. Służy ona bowiem do nadawania fryzurze objętości i unoszenia włosów u nasady (bez problemu stworzymy efektowne, kanciaste loczki). Trzecim polecanym rozwiązaniem jest falownica, będąca połączeniem lokówki z prostownicą. Dzięki niej możliwe jest wykreowanie wyjątkowo pięknych i równomiernych fal.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak przetransportować dużą ilość towaru?
Jak przetransportować dużą ilość towaru?
Duża ilość towaru nie tak problematyczna Dla osób organizujących duży transport paletowy Ostrów Wielkopolski może wydawać się miastem nie do […]
Polecamy