Jak stylizować proste włosy?

Sposób życia i styl
j-a-k
Jak stylizować proste włosy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bardzo wiele kobiet posiada proste włosy, które nie są zbyt podatne na stylizację. Na szczęście w sklepach można kupić szereg różnych urządzeń, dzięki którym stworzenie wymarzonej fryzury nie stanowi większego problemu. Podstawowym z nich jest lokówka, pozwalająca uzyskać idealny skręt włosów (loki). Pozostałe sprzęty zostaną pokrótce opisane w dalszej części artykułu.

Nowoczesne rozwiązania sprawdzają się idealnie

Oprócz lokówki warto posiadać w łazience tzw. suszarko-lokówkę, która jako jedyna nadaje się do kręcenia mokrych włosów bez obawy o zniszczenie delikatnych pasm. Główną zaletą tego urządzenia jest oszczędność czasu, co ma ogromne znaczenie, gdy np. w pośpiechu szykujemy się z rana do pracy. Z pewnością przyda nam się też karbownica do włosów z odpowiednio wyprofilowanymi dwiema płytkami. Służy ona bowiem do nadawania fryzurze objętości i unoszenia włosów u nasady (bez problemu stworzymy efektowne, kanciaste loczki). Trzecim polecanym rozwiązaniem jest falownica, będąca połączeniem lokówki z prostownicą. Dzięki niej możliwe jest wykreowanie wyjątkowo pięknych i równomiernych fal.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak możemy upiększyć nasz ogród za pomocą różnych akcesoriów?
Jak możemy upiększyć nasz ogród za pomocą różnych akcesoriów?
Nigdy nie można się pomylić z pięknym ogrodem. Istnieje jednak wiele sposobów, w jaki można upiększyć swój ogród za pomocą […]
Polecamy