Jakie formy mogą mieć zaproszenia na przyjęcia?

Sposób życia i styl
j-a-k
Jakie formy mogą mieć zaproszenia na przyjęcia?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizując wystawne przyjęcie, należy pamiętać o wszystkich detalach, nie tylko o jedzeniu czy wystroju sali, ale też ciekawych zaproszeniach. Mimo postępującej cyfryzacji, nadal w dobrym tonie jest wysyłanie gościom zaproszeń w formie papierowej, dotyczy to przede wszystkim przyjęcia ślubnego.

Duży wybór szablonów

W przypadku uroczystego wydarzenia, zaproszenia przeważnie dostosowywane są do wystroju sali, przynajmniej pod względem kolorystycznym. Jednak dzięki ogromnemu wyborowi szablonów można dopasować produkt do indywidualnych potrzeb.

Nadal dużą popularnością cieszą się klasyczne zaproszenia, w formie składanego papieru, umieszczanego w kopercie. Najpopularniejsze są takie z wzorami kwiatowymi, dodatkowo wzbogacone brokatowymi wstawkami.

Od kilku lat coraz chętniej wybierane są też zaproszenia w stylu rustykalnym. Przeważnie mają one formę pojedynczego kartonika, do którego przywiązana jest sznurkiem karteczka z informacjami na temat przyjęcia. Takie zaproszenie stylowo zdobione jest rustykalnymi motywami, przeważnie kwiatowymi.

Jeśli natomiast chcemy, aby nasze przyjęcie było szykowne, wówczas najlepiej sprawdzą się zaproszenia ślubne eleganckie. Przeważnie są one pozbawione zbędnych ozdobników, występują w stonowanych kolorach, niekiedy wzbogacanych złotymi akcentami.

Wybierając ostateczny model, należy też zastanowić się nad treścią, która będzie wydrukowana wewnątrz, szczególnie dotyczy to zaproszeń ślubnych. Możemy umieścić tam rymowankę lub też romantyczną sentencję.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Urodzinowy box prezentowy – pomysły i inspiracje
Urodzinowy box prezentowy – pomysły i inspiracje
Urodzinowe boxy, czyli pudełka z różnorodną zawartością cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużym uznaniem. Są doskonałą alternatywą dla klasycznych […]
Polecamy