Podstawowe ubrania podczas żeglowania

Sposób życia i styl
j-a-k
Podstawowe ubrania podczas żeglowania
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wiatr, słońce, szum wody oraz żagle łopoczące na wietrze to wspaniała wizja cudownego sportu. Zanim jednak zdecydujemy się na zrobienie patentu, warto zdawać sobie sprawę z tego, jak faktycznie wygląda przeciętny rejs. Przede wszystkim nie liczmy, że jest to jedynie odpoczynek. Żeglarstwo to bardzo wymagająca dyscyplina. Z łódki zejdziemy zmęczeni, mokrzy, ale przede wszystkim szczęśliwi, ponieważ udana przeprawa to przede wszystkim gwarancja ogromnej satysfakcji. Aby podnieść swój komfort pływania łodzią, powinniśmy pamiętać o odpowiednim stroju.

Must have żeglarza

Rejsy w pełnym słońcu latem są wspaniałe, jednak prawdziwy żeglarz musi być przygotowany na niespodzianki, jaki może sprawić mu aura. Przed intensywnym wiatrem, deszczem oraz chłodem uchronią nas dobrej jakości kurtki, które kupimy pod tym adresem internetowym https://www.szopeneria.pl/pl/c/Kurtki-Zeglarskie/453. Świetnym pomysłem jest również wyposażenie się w cieńsze okrycia softshellowe. W tej wersji znajdziemy zarówno bluzy, jak i spodnie. Tkaniny tego typu wykazują właściwości wiatro i wodoodporne, więc na pewno zdadzą egzamin w czasie pływania łodzią. Nieodłącznym elementem stroju żeglarskiego na niepogodę są także kalosze. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Wypadek drogowy – jak dochodzić swoich praw?
Wypadek drogowy – jak dochodzić swoich praw?
Każdego dnia na polskich drogach dochodzi o kilkuset zdarzeń drogowych. Pomimo istnienia systemu ubezpieczeń obowiązkowych wielu poszkodowanych ma problem z […]
Polecamy