Jak sprawić niezapomniany prezent ukochanej osobie?

Sposób życia i styl
j-a-k
Jak sprawić niezapomniany prezent ukochanej osobie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na przestrzeni roku mamy wiele rozmaitych okazji, idealnych na wręczenie prezentu ukochanej osobie – np. urodziny, Walentynki czy Dzień Kobiet. Warto wówczas postawić na podarunek oryginalny i nietuzinkowy, który na długo zapadający w pamięć. Ostatnio bardzo modna stała się zwłaszcza poczta balonowa 24h. Ta specyficzna usługa polega na tym, że do wskazanej w zamówieniu osoby w ciągu doby zostaje wysłane pięknie zapakowane pudełko, po otwarciu którego z wnętrza wylatują dekoracyjne balony wypełnione helem.

Kreatywność to klucz do sukcesu

Oprócz wspomnianej we wstępie poczty balonowej, niezapomnianym prezentem dla ukochanej osoby będzie z pewnością lot widokowy paralotnią z możliwością filmowania oraz robienia zdjęć. Jest to bowiem okazja do przeżycia emocjonującej przygody i zdobycia wspomnień na długie lata. Z kolei dla miłośników motoryzacji świetnym podarunkiem okaże się np. wykupienie udziału w jeździe terenowej samochodem 4X4 – oczywiście pod opieką doświadczonego instruktora. Może się on odbywać zarówno w lesie, jak i na specjalnie przygotowanym torze. Kolejny niezwykle interesujący pomysł to bilet do salonu spa, obejmujący masaż relaksacyjny, kąpiel w jacuzzi i szereg zabiegów pozwalających się optymalnie odprężyć. Jest to oczywiście idealny podarunek dla większości kobiet, choć niektórzy panowie również będą zachwyceni z jego otrzymania. Pozostałe godne polecenia prezenty to m.in.:

  • romantyczna kolacja w japońskiej restauracji serwującej pyszne sushi
  •  lot balonem nad miastem
  • wykupienie lekcji nauki gry na wybranym instrumencie
  • kurs gry w snookera
  • wyprawa survivalowa

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Gry na pobudzenie wyobraźni dla dorosłych
Gry na pobudzenie wyobraźni dla dorosłych
Od dłuższego czasu możemy zauważyć, że rozrywki analogiczne takie jak popularne planszówki wracają do łask. Nic w tym dziwnego, bo […]
Polecamy