Jak sprawić niezapomniany prezent ukochanej osobie?

Sposób życia i styl
j-a-k
Jak sprawić niezapomniany prezent ukochanej osobie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na przestrzeni roku mamy wiele rozmaitych okazji, idealnych na wręczenie prezentu ukochanej osobie – np. urodziny, Walentynki czy Dzień Kobiet. Warto wówczas postawić na podarunek oryginalny i nietuzinkowy, który na długo zapadający w pamięć. Ostatnio bardzo modna stała się zwłaszcza poczta balonowa 24h. Ta specyficzna usługa polega na tym, że do wskazanej w zamówieniu osoby w ciągu doby zostaje wysłane pięknie zapakowane pudełko, po otwarciu którego z wnętrza wylatują dekoracyjne balony wypełnione helem.

Kreatywność to klucz do sukcesu

Oprócz wspomnianej we wstępie poczty balonowej, niezapomnianym prezentem dla ukochanej osoby będzie z pewnością lot widokowy paralotnią z możliwością filmowania oraz robienia zdjęć. Jest to bowiem okazja do przeżycia emocjonującej przygody i zdobycia wspomnień na długie lata. Z kolei dla miłośników motoryzacji świetnym podarunkiem okaże się np. wykupienie udziału w jeździe terenowej samochodem 4X4 – oczywiście pod opieką doświadczonego instruktora. Może się on odbywać zarówno w lesie, jak i na specjalnie przygotowanym torze. Kolejny niezwykle interesujący pomysł to bilet do salonu spa, obejmujący masaż relaksacyjny, kąpiel w jacuzzi i szereg zabiegów pozwalających się optymalnie odprężyć. Jest to oczywiście idealny podarunek dla większości kobiet, choć niektórzy panowie również będą zachwyceni z jego otrzymania. Pozostałe godne polecenia prezenty to m.in.:

  • romantyczna kolacja w japońskiej restauracji serwującej pyszne sushi
  •  lot balonem nad miastem
  • wykupienie lekcji nauki gry na wybranym instrumencie
  • kurs gry w snookera
  • wyprawa survivalowa

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Materiał idealny na taras
Materiał idealny na taras
Taras jest tą częścią przydomowej przestrzeni, na której najchętniej spędzamy czas wolny w okresie wiosennym i letnim. Organizując go, pod […]
Polecamy