Sprzęt sportowy, który poprawi naszą formę bez wychodzenia z domu

Sposób życia i styl
j-a-k
Sprzęt sportowy, który poprawi naszą formę bez wychodzenia z domu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W okresie jesienno-zimowym mamy do czynienia z brzydką pogodą. Z pewnością nie sprzyja ona aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Dobrym rozwiązaniem jest zatem zaopatrzenie się w kilka sprzętów sportowych, które pozwolą na wykonywanie efektywnego treningu w domowym zaciszu. Na początek warto zainteresować się profesjonalnym orbitrekiem, zwanym inaczej trenażerem eliptycznym. 

Inwestycja na pewno się opłaci

Wspomniany we wstępie orbitrek to nowoczesne urządzenie świetnie łączące w sobie zalety rowerka stacjonarnego oraz bieżni mechanicznej. Służy przede wszystkim do przeprowadzania treningu cardio, czyli poprawiającego wydolność tlenową organizmu i regulującego funkcjonowanie układu krążenia. Poza tym ćwiczenie z wykorzystaniem tej konstrukcji doskonale wzmacnia nogi, pośladki, brzuch, a nawet ramiona. Drugim godnym polecenia sprzętem jest ławeczka płaska z dołączoną podporą, sztangą, hantlami i obciążeniami (bitumicznymi albo żeliwnymi). Umożliwi ona skuteczne rozbudowanie suchej masy mięśniowej i wysmuklenie całej sylwetki. Oto pozostałe wartościowe rozwiązania:

– bieżnia elektryczna – do spacerów i joggingu o umiarkowanej intensywności,

– skakanka – do ćwiczeń aerobowych, 

– stepper – do szybkiego spalania zbędnej tkanki tłuszczowej,

– mata podłogowa – do czynności z zakresu fitness i gimnastyki korekcyjnej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co się robi na warsztatach rozwojowych dla kobiet?
Co się robi na warsztatach rozwojowych dla kobiet?
Warsztaty rozwojowe dla kobiet odbywają się zazwyczaj w warunkach grupowych. Celem warsztatów rozwojowych dla kobiet jest poprawa ich umiejętności i […]
Polecamy