Jak rozwinąć swoją modową tożsamość? – poradnik

Sposób życia i styl
j-a-k
Jak rozwinąć swoją modową tożsamość? – poradnik
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tożsamość modowa to sposób na wyrażenie tego, kim jesteś poprzez ubrania, które nosisz. Chodzi o to, aby mieć zrozumienie, co wygląda dobrze na tobie, a także wiedzieć, co nie. Jeśli nie wiesz, kim jesteś lub jak wyrazić siebie, trudno będzie rozwinąć silną tożsamość modową. Dobrze jest zacząć od stroju, o którym już wiesz, że wygląda na tobie świetnie. Kiedy już to zrobisz, o wiele łatwiej będzie Ci eksperymentować z nowymi trendami i stylami.

Rozwijanie osobistego stylu

Zacznij od ustalenia, jakie kombinacje kolorów działają najlepiej dla Ciebie. Najprostszym sposobem, aby to zrobić jest patrząc na zdjęcia ludzi, którzy mają podobną kolorystykę jak ty, a następnie widząc, jak ich stroje współpracują z kolorami, które noszą. To pomoże Ci dowiedzieć się, które kolory wyglądają najlepiej na ciebie i które nie działają tak dobrze razem!
Kiedy już wiesz, jakie kolory wyglądają dobrze na tobie, skup się na upewnieniu się, że twoje ubrania pasują prawidłowo, aby podkreślić te części ciała, które są najbardziej pochlebne dla twojego kształtu (to wraca do poznania twojego typu ciała). Możesz dowiedzieć się, jaki masz typ ciała, biorąc quiz online lub rozmawiając osobiście ze stylistą. Dobrym wyborem będzie kompetentna i znana stylistka Warszawa to dobre miejsce by zacząć poszukiwania takiej osoby. Gdy już wiesz, jaki masz typ ciała, łatwiej będzie Ci znaleźć ubrania, które dobrze pasują i sprawiają, że dobrze wyglądasz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę wybierając drukarkę?
Na co zwrócić uwagę wybierając drukarkę?
Drukarki są bardzo istotnymi urządzeniami, kiedy prowadzi się firmę w domu, jest się studentem lub uczniem. Sprzęt jest często używany […]
Polecamy