Trawa z rolki – jakie ma zalety?

Dom i ogrodnictwo
j-a-k
Trawa z rolki – jakie ma zalety?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trawa z rolki jest idealna dla osób, które chcą mieć piękny trawnik bez kłopotów z uzyskaniem nasion trawy, nawożenia i podlewania go. Trawa z rolki jest również świetna dla ludzi, którzy chcą poprawić swoje trawniki, ale nie chcą wydawać na to fortuny.

Najlepszą rzeczą w trawie z rolki jest to, że wygląda jak prawdziwa trawa. Jest odporna i wytrzymała, więc nie musisz się martwić, że ulegnie zniszczeniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Możesz używać tej trawy do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, takich jak pikniki czy grille.

Łatwa w montażu

Trawnik w rolce jest łatwy w montażu. Wystarczy ją rozwinąć, usunąć podkład i położyć na ziemi. Ułożenie pełnowymiarowej rolki zajmie Ci mniej niż godzinę. Podłoże pod trawnikiem nie musi być płaskie ani równe. Możesz położyć trawnik w dowolnym kształcie lub stylu.

Trawnik z rolki jest nie tylko dla profesjonalnych pejzażystów i ogrodników, ale także idealny dla majsterkowiczów i właścicieli domów, którzy chcą zainstalować nowy trawnik bez większego wysiłku i wydatków. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka podstawowych narzędzi, takich jak łopaty, grabie, taczki, a może nawet porządny wałek, jeśli chcesz przyspieszyć proces instalacji.

Niewielka konserwacja

Największą zaletą instalacji trawnika rolowanego jest to, że wymaga on niewielkiej konserwacji w porównaniu z innymi rodzajami sztucznej trawy, takimi jak trawa syntetyczna czy wykładzina ze sztucznej trawy. Nie wymaga podlewania (w rzeczywistości więdnie, jeśli nie jest podlewana), nie wymaga nawożenia (w rzeczywistości umiera, jeśli jest nadmiernie nawożona) i nie wymaga koszenia (nie rośnie!).

Jeśli szukasz odpowiedniego produktu, to sprawdź stronę: http://www.aloesogrody.pl/oferta/zakladanie-trawnikow-krakow/rolki/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zwiększyć żywotność maszyn w zakładzie produkcyjnym – w co warto zainwestować?
Jak zwiększyć żywotność maszyn w zakładzie produkcyjnym – w co warto zainwestować?
W każdym zakładzie zajmującym się produkcją jakichś dóbr materialnych znajdują się liczne maszyny – mniej lub bardziej zaawansowane. Niestety są […]
Polecamy