W jakim celu montuje się folie okienne?

Budownictwo i nieruchomości
j-a-k
W jakim celu montuje się folie okienne?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Folia przeciwsłoneczna na okna stanowi niezwykle korzystną inwestycję. Zalicza się ona do niedrogich i skutecznych sposobów na redukcję ciepła, które mogłoby bez niej dostać się do wnętrza. Szczególnie ważna jest w budynkach, które posiadają bardzo dużą powierzchnię szklaną. Przez to pomieszczenia mogłyby się nadmiernie nagrzewać. Dzięki temu w niektórych przypadkach będzie można zrezygnować z klimatyzacji.

Skuteczna ochrona o każdej porze roku

Folia przeciwsłoneczna, którą znajdziemy na witrynie http://foliggo.com/oferta/folie-ochronne-i-antywlamaniowe/ przyda się też wszędzie tam, gdzie już są zamontowane klimatyzatory. Dzięki niej można znacznie obniżyć koszty działania tych urządzeń. Należy pamiętać, że folia przydaje się nie tylko latem, ale także zimą. O tej porze roku znakomicie zredukuje utratę ciepła, a my zaoszczędzimy na ogrzewaniu. Produkt ten wykonuje się najczęściej z poliestru, a zasada jego działania polega głównie na odbijaniu promieni słońca. Folię można zamontować zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz okna. Szczególnie użycie ich od zewnętrznej strony przynosi duże korzyści. Promienie nie przenikają przez szybę, a poza tym folia w ten sposób chroni powierzchnię szklaną przed uszkodzeniem. Na naszym rynku mamy też dostęp do folii, które nie dają efektu zaciemnienia pomieszczenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Inteligentny dom – jak możemy nim sterować?
Inteligentny dom – jak możemy nim sterować?
Inżynierowie specjalizujący się w technologicznych nowinkach coraz szybciej robią postępy, a co za tym idzie, dają nam większe możliwości, jeśli […]
Polecamy