CBN – czym jest i jakie preparaty można wyróżnić na rynku?

Zdrowie i forma
j-a-k
CBN – czym jest i jakie preparaty można wyróżnić na rynku?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Olej CBN to bezrozpuszczalnikowy, wysoko rafinowany ekstrakt z konopi. Jest wykonany z suszonych kwiatów pąków i ma wyższe stężenie kannabinoidów niż większość innych rodzajów koncentratów.

Olej CBD jest zwykle ekstrahowany za pomocą rozpuszczalnika, takiego jak butan lub CO2, który może pozostawić ślady w produkcie końcowym. CBN jest ekstrahowany inną metodą zwaną ekstrakcją nadkrytyczną CO2, która wykorzystuje dwutlenek węgla pod wysokim ciśnieniem, aby usunąć cały materiał roślinny z rośliny konopi i pozostawić tylko kannabinoidy i terpeny. Proces ten zachowuje wszystkie naturalne związki zawarte w roślinie, w tym kannabinoidy, terpeny, flawonoidy i inne substancje fitochemiczne, które są korzystne dla naszego zdrowia. 

CBN jest dobrym wyborem dla osób szukających silnego środka przeciwbólowego, ale nie ma tak wielu korzyści zdrowotnych jak inne rodzaje kannabinoidów. Jest też droższy w ekstrakcji niż inne związki, ponieważ nie występuje tak obficie w materiale roślinnym.

Zastosowanie oleju CBN

Olejek CBN jest świetny do robienia przetworów, ponieważ może pomóc zmniejszyć ból i stany zapalne, jednocześnie dając łagodny efekt euforyczny, który nie uśpi cię tak jak THC. CBN da ci przyjemny cielesny haj bez upośledzenia funkcji umysłowych czy zdolności motorycznych, co czyni go idealnym dla tych, którzy chcą pozostać funkcjonalni podczas używania marihuany w celach medycznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie kroki podjąć w celu sprzedaży starego pojazdu?
Jakie kroki podjąć w celu sprzedaży starego pojazdu?
Właściciele starych, nieużywanych samochodów często zastanawiają się, w jaki sposób mogą je szybko sprzedać. Niezwykle opłacalnym rozwiązaniem jest w szczególności […]
Polecamy