Co potrafią nowoczesne drony?

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Co potrafią nowoczesne drony?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesny dron szybujący to sprzęt niezwykle popularny, wykorzystywany przez ludzi w każdym wieku i w rozmaitym celu. Znakomicie sprawdza się m.in. podczas imprez masowych (koncerty, pikniki, wesela plenerowe itp.) oraz wykonywania fotografii terenowych niezbędnych do sporządzenia mapy kartograficznej. Oczywiście to tylko wierzchołek góry lodowej. Obecnie normą w przypadku tych maszyn jest przede wszystkim robienie zdjęć i filmowanie z drona.

Samodzielny powrót do domu to żaden problem

Drony to zaawansowane konstrukcyjnie i technologicznie maszyny latające, które oprócz zwykłego filmowania w rozdzielczości Full HD (a czasami nawet 4K) dają użytkownikowi możliwość sterowania za pomocą gestów, a także przesyłania nagranych materiałów do social mediów oraz dokonywania ich podstawowej obróbki bezpośrednio z poziomu smartfona, ewentualnie joysticka. Jak by tego było mało, wiele urządzeń ze średniej i wysokiej półki posiada wbudowaną funkcję automatycznego powrotu do ustalonego punktu, omijania przeszkód (drzewo, ściana itp.) i samodzielnego podążania za konkretnym obiektem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Porady przydatne w pozycjonowaniu, które każdy Bloger powinien znać
Porady przydatne w pozycjonowaniu, które każdy Bloger powinien znać
SEO to kluczowa część każdego bloga. Pomaga to blogowi uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, co oznacza większy ruch i […]
Polecamy