Niezależność elektryczna w firmie – czy to możliwe?

Motoryzacja i technologia
j-a-k
Niezależność elektryczna w firmie – czy to możliwe?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niezależność to dla wielu z nas słowo klucz. Nie chcemy tworzyć niepotrzebnych zobowiązań z wieloma dostawcami usług i przez to generować stałych, częstokroć coraz większych opłat. Dlatego też wiele firm poszukuje rozwiązań, które pozwolą im funkcjonować na własnych warunkach, zamiast pozostawać na uwięzi zewnętrznych spółek. Dziś można się porwać na taki projekt i wbrew pozorom nie jest on wcale ryzykowny. W prosty sposób możemy całkowicie uniezależnić się energetycznie od innych podmiotów i stać się swoim sterem i okrętem.

Jakie mamy możliwości do wyboru?

Jednym z najciekawszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku jest light as a service. Chociaż na zachodzie ten model opłaty za oświetlenie stał się wyjątkowo popularny, u nas wciąż raczkuje. Mówimy tu o oświetleniu na abonament, za instalację którego nic nie płacimy. Po prostu uiszczamy stałą, miesięczną opłatę abonamentową i nie musimy się o nic martwić, a po zakończeniu umowy oświetlenie przechodzi na naszą własność. Firma dodatkowo wykona dla nas audyt, montaż i serwis oraz upewni się, że na naszym rozwiązaniu zaoszczędzimy.

Firma Luneos jest bowiem jednym z największych i najnowocześniejszych graczy na rynku. Oferuje swoim klientom najnowsze oświetlenia LED, które nie tylko pozwolą zaoszczędzić, ale również dostarczą odpowiedniej ilości światła do pomieszczeń. Zajmuje się również fotowoltaiką, którą również możemy zainstalować u siebie w ramach abonamentu, nie musząc ponosić żadnego wkładu własnego w przeprowadzaną inwestycję.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Typy i rodzaje e-papierosów stosowane na rynku
Typy i rodzaje e-papierosów stosowane na rynku
Rynek e-papierosów przeżywa rozkwit pomimo kolejnych podatków. Nic dziwnego, ceny sprzętu są coraz bardziej atrakcyjne, klienci mają wiele różnych produktów […]
Polecamy